Seriály a filmy

21. prosince 2018 18:00

Jana Mrákotová

Tátové na tahu se loučí

Nenechte si ujít poslední díl seriálu Tátové na tahu, ve které se završí osudy čtyř kamarádů – Lubora, Marka, Jakuba a Kamila a také jejich blízkých. Bohužel, i mezi dobrými přáteli dochází k tragédiím.

Kamil a Tom se snaží, aby se Filip, kterého chtějí získat do své péče, u nich cítil co nejlépe. Ukazuje se však, že sžívání se s tímto malým klukem nebude vůbec jednoduché. Luborovi chvíli trvá, než přijme fakt, že jeho nejstarší dcera Lucie začíná žít nový život, jehož součástí je učitel Táborský. Podívejte se na upoutávku, co na naše hrdiny čeká.

Nikolu vyhodí z kadeřnictví, což Jakub vidí jako velkou nespravedlnost. Nic to však nemění na skutečnosti, že právě Nikola práci potřebuje. A Marek, kterému se v práci začíná dařit, potřebuje osobní asistentku. Jakuba s Luborem napadne, že by to pro Nikolu bylo ideální místo. Ve videu můžete vidět, jak se Niki na pracovní pohovor chystala.

Jak vypadám?

Marek Nikolu přijme. Ukazuje se ale, že to nebyl úplně šťastný nápad. Což vidí i sama Nikola. Chce odejít. Marek se ale rozhodne dát jí ještě šanci, aby se projevila. Ukazuje se to jako šťastné řešení. Nikola nakonec září a doprovází celý pracovní tým v čele s Markem na slavnostní večer, kde si právě Marek přebírá ocenění Zlatý tygr. Bohužel večer má tragickou dohru, která postihne celou partu přátel.

Podívejte se, jak umí Nikola oslnit

Jednotlivé epizody a také vše o seriálu Tátové na tahu sledujte také online.

Poslední díl seriálu Tátové na tahu uvidíte již v neděli 23. 12. ve 20. 15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Lubor Knapp

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.