Seriály a filmy

4. září 2018 17:25

Jana Mrákotová

Tátové na tahu – stále hravý Marek Moravec

Marek Moravec je přátelský, inteligentní a hravý muž, který má za sebou úspěšnou kariéru. Dlouhá léta působil ve sféře marketingu a reklamy. Marek o sobě vůbec netuší, že je ženami vnímaný také jako velmi pohledný.

Marek je de facto ideální manžel a sen mnoha žen. Na druhou stranu má talent říkat nesprávné věci v nesprávnou chvíli, což například jeho ženu sice dohání k šílenství, ale ve skutečnosti to z něj dělá ještě roztomilejší bytost. Jeho největší slabinou je tak snaha o to být nejlepším kamarádem, spolehlivým manželem a také zaměstnancem roku. A snaží se na jedničku stíhat vše. Ne vždy se mu to daří.

Saša Rašilov jako sympatický věčný kluk

Jako sympaťák Marek se divákům v seriálu Tátové na tahu představí Saša Rašilov. I jeho role táty na mateřské baví a rozhodně se péči o malé dítě nevyhýbá ani v soukromém životě. A jak vidí seriálového Marka? Podívejte se na rozhovor a nevynechte ani fotky z natáčení.

Tátové na tahu v neděli 9. 9. ve 20. 15 na obrazovkách Primy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.