Do konce roku spustí FTV Prima novou stanici a rozšíří obchodní portfolio

Tiskovka 5. kanál Marek Singer

FTV Prima do konce roku spustí svou pátou celoplošnou stanici, převážně filmový kanál Prima MAX. V rámci spolupráce na úrovni obchodu a značky pak přibude i nový komediální kanál Prima Comedy Central, který spustí mezinárodní mediální skupina Viacom.

Obě nové stanice budou divákům dostupné ještě do konce letošního roku.

FTV Prima v současnosti provozuje celoplošné vysílání čtyř televizních stanic – TV Prima, Prima COOL, Prima LOVE a Prima ZOOM. Prima MAX je tak pátým televizním kanálem Prima Group, programově se zaměří na zahraniční tvorbu s důrazem na filmy. „Nový kanál Prima MAX s převážně filmovým obsahem vhodně doplní naši televizní nabídku v rámci multikanálové strategie, kde má každá z našich stanic jasně profilovanou programovou nabídku,“ říká Marek Singer, generální ředitel FTV Prima. Stanice Prima MAX bude v rámci pozemního vysílání šířena v rámci tzv. třetího multiplexu společnosti CDG, resp. Českých radiokomunikací.

Další stanicí, která do konce roku rozšíří portfolio televizních stanic Prima Group, bude kanál Prima Comedy Central, který spustí společnost Viacom International Media Networks. Viacom přinese českým divákům exkluzivní a původní obsah globální komediální sítě Comedy Central, a to pod názvem Prima Comedy Central.

„Máme radost, že můžeme na trh přinést nový komediální kanál, který nabídne náš nejlepší prémiový obsah i širokému publiku v České republice. Nezbytnou podporou pro Viacom Comedy Central je zapůjčení značky Prima pro nový kanál a také prodej reklamy společně se stanicemi Prima Group. Věříme, že se Prima Comedy Central brzy stane oblíbenou stanicí všech milovníků zábavy,“ říká Bartosz Witak, General Manager of Viacom International Media Networks CEE & Israel. Kanál Prima Comedy Central bude dostupný v rámci pozemního multiplexu 4 společnosti Digital Broadcasting.

Obě nové stanice budou od data svého spuštění součástí nabídky media zastupitelství Media Club.

Sdílejte článek