Seriály a filmy

7. března 2015 22:24

Zuzana Schneidewind

PREMIÉRA 1. díl druhé řady Teď vaří šéf! už dnes v 18.00

Nové díly začíná Zdeněk Pohlraich ve velkém stylu. Upravovat bude telecí. Naučí vás osso buco se šafránovým rizotem, kolínko s česnekem, telecí medailonky s hlívou a polévku pot au feu. Nalaďte své chuťové buňky v upoutávce.

Vše o pořadu Teď vaří šéf! a Teď vaří šéf! II. najdete na webu TADY.

Po odvysílání každého dílu zde najdete i kompletní znění receptů, nebo si pořad můžete přehrát ještě na Prima PLAY. Dobrou chuť vám přeje Zdeněk Pohlreich!

UPOUTÁVKA

Všichni, kdo rádi vaříte, můžete už ve středu navštívit trafiku a koupit si další číslo oblíbeného časopisu Prima Fresch!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 9. 2025

Berani, v poslední době si možná děláte starosti s penězi. Dnes by někdo z rodiny mohl udělat výdaj, který považujete za zbytečný a nezodpovědný. Než se rozzlobíte, vězte, že vše nemusí být tak, jak se zdá. Pokud se na situaci podíváte objektivně, možná zjistíte, že nejste v zoufalé finanční situaci a že výdaj z rodinné pokladny tolik neubral.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.