I kus dobrého masa může být light. Když vaří šéf!

Další recepty na lehké a chutné menu od Zdeňka Pohlreicha je tady. Vyzkoušejte vařit jako on a domácí vaření vás bude bavit.

Na co se těšit tentokrát? Zdeněk Pohlreich představí okurkový drink s mátou, batáty na hnízdě z ledového salátku a s chutným dresinkem ze zakysané smetany, famózní pošírovanou vepřovou panenku nebo kuskus s pečenou zeleninou a mozzarellou.

Premiérový 4. díl Teď vaří šéf! sledujte opět v úterý ve 21.30 na Primě!

Všechny VIDEOrecepty z pořadu najdete na Primě PLAY TADY

Jako sladký závěr celého menu si šéf připravil višňový dezert s lahodnou mandlovou drobenkou.

Panenka sous vide. Co to bude?

Vepřovou panenku bude Zdeněk Pohlreich připravovat s využitím metody sous vide. Určitě jste již takto upravené maso ochutnali někde v restauraci. Díky vaření ve vakuu panenka zůstane krásně narůžovělá ve středu. Více o metodě sous vide si můžete poslechnout a přečíst TADY.

Prohlédněte si celé menu a fotky ze zákulisí v galerii:

Tématem nových dílů oblíbené kuchařské show je odlehčená kuchyně, zdravé stravování a výživové aspekty jídla (více například na téma tuky a zdravá strava najdete ZDE).

"Nevím, zda zdravá strava je ten správný pojem. Myslím si, že když budeme automaticky kupovat kvalitní suroviny a budeme s nimi dobře zacházet, tak to musí být zdravý. I když úplně nezdravá jídla neexistují, nezdravé suroviny taky ne. Existuje jen jejich nezdravé množství,” uvedl k premiérové V. řadě Zdeněk Pohlreich.

Co více oblíbený šéfkuchař o novince prozrazuje, to si poslechněte na našem VIDEU z ranče:

Sdílejte článek
Štítky Sous vide zdravé jídlo recepty menu panenky dietní Teď vaří šéf light Zdeněk Pohlreich

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.