Vařte jako šéf v úterý a budete mít špičkové menu

Další menu Zdeňka Pohlreicha na celý den příjemně zasytí, uspokojí při tom všechny chutě a jeho přípravu zvládne doma každý. Vyzkoušejte vařit jako on a uvidíte.

V dalším premiérovém „light“ dílu se těšte na rajčatový drink s bazalkou na pořádné probuzení. Následovat budou lehká pečená rajčata s parmazánem a kaviárem z lilku či pošírovaná ryba s koriandrem. Pak se praktický šéfkuchař pustí do přípravy kuřete, pečeného v solné krustě. O této osvědčené metodě, při níž se v mase zachová veškerá šťáva jste už určitě slyšeli. Podobný recept můžete vyzkoušet hned podle návodu TADY

Ani ve třetím dílu Teď vaří šéf! V nebude chybět něco sladkého. Tentokrát to budou pečené blumy s balzsamikem.

Premiérový 3. díl Teď vaří šéf! sledujte opět v úterý na Primě ve 21.30 na Primě!

Všechny VIDEOrecepty z pořadu najdete na PrimaPLAY TADY

Tématem nových dílů oblíbené kuchařské show je odlehčená kuchyně, zdravé stravování a výživové aspekty jídla (více například na téma tuky a zdravá strava najdete ZDE).

"Nevím, zda zdravá strava je ten správný pojem. Myslím si, že když budeme automaticky kupovat kvalitní suroviny a budeme s nimi dobře zacházet, tak to musí být zdravý. I když úplně nezdravá jídla neexistují, nezdravé suroviny taky ne. Existuje jen jejich nezdravé množství,” uvedl k premiérové V. řadě Zdeněk Pohlreich.

Solná krusta je ideální volbou i při pečení jehněte. Vyzkoušejte podle šéfa tento recept. Takto pekl jehněčí kýtu s mátovou omáčkou:

Co více oblíbený šéfkuchař o novince prozrazuje, to si poslechněte na našem VIDEU z ranče:

Sdílejte článek
Štítky zdravé jídlo recepty menu dietní Teď vaří šéf Zdeněk Pohlreich

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.