VIDEOrecepty a celý 9. díl Teď vaří šéf! jsou teď na Primě PLAY

Dostali jste chuť na některý z pokrmů, který v úterním dílu svého pořadu Teď vaří šéf! připravil Zdeněk Pohlreich? Pusťte si hned v úvodu celou epizodu nebo si vyberte recept níže a vařte podle videonávodu.

V 9. dílu Teď vaří šéf! šéf představil například recept na hřebenatky v houbovém vývaru, na zelenou čočku s brokolicí nebo úžasné italské gelato z mléka.

Další díly z pořadu Teď vaří šéf! najdete na Primě PLAY

Ke snídani Zdeněk Pohlreich servíroval omeletu, ovšem jinak, než jak ji všichni známe. Připravil bílkovou omeletu s uzeným pstruhem a ukázal, jak si doma přepustit máslo, aby se nepřepalovalo.

Chuťovým překvapením byly hřebenatky v houbovém vývaru. Zde je typ, kde sehnat čerstvé ryby a plody moře.

K obědu nebo jako lehká večeře se hodí dušený králík se špaldou. Jak chutně upravit králičí maso, najdete také v celkem šestnácti dalších receptech TADY.

Jako sladkou tečku si Zdeněk Pohlreich vybral italské kávové gelato. Tato oblíbená italská zmrzka je lehká tím, že se nepřipravuje ze smetany, ale z mléka.

Zelená čočka s pancettou a brokolicí:

Více inspirace do kuchyně a řadu dalších úžasných receptů nejen od Zdeňka Pohlreicha najdete v novém čísle časopisu Prima FRESH. Právě je na stáncích.

Sdílejte článek
Štítky zdravé jídlo Teď vaří šéf domácí kuchyně Zdeněk Pohlreich

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.