Zdravé menu plné kolosálních vůní a chutí. V dalším premiérovém díluTeď vaří šéf!

I zdravá kuchyně může být chutná. Pochybujete? Sledujte další premiérový díl show Teď vaří šéf! Zdeňka Pohlreicha a uvidíte, že to jde. Šéf nové recepty testoval sám na sobě.

V dalším premiérovém „light“ dílu vás přesvědčí svým ananasovým smoothie, rajčatovým koláčem s malým salátem, vepřovou kotletou s červenou čočkou.

Premiérový díl Teď vaří šéf! sledujte opět v úterý na Primě ve 21.30 na Primě!

Tématem nových dílů oblíbené kuchařské show je odlehčená kuchyně, zdravé stravování a výživové aspekty jídla (více například na téma tuky a zdravá strava najdete TADY).

Všechny VIDEOrecepty z pořadu najdete na PrimaPLAY TADY

"Nevím, zda zdravá strava je ten správný pojem. Myslím si, že když budeme automaticky kupovat kvalitní suroviny a budeme s nimi dobře zacházet, tak to musí být zdravý. I když úplně nezdravá jídla neexistují, nezdravé suroviny taky ne. Existuje jen jejich nezdravé množství,” uvedl k premiérové V. řadě Zdeněk Pohlreich.

Tyto recepty vás šéf naučí tentokrát:

Co více oblíbený šéfkuchař o novince prozrazuje, to si poslechněte na našem VIDEU z ranče:

Sdílejte článek
Štítky zdravé jídlo recepty Teď vaří šéf light Zdeněk Pohlreich

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.