Zdravě si pochutnat není hřích! Šéf představí, jak na to

Kuchařská show Zdeňka Pohlreicha pokračuje. Nové vynikající recepty od mistra kuchaře se naučíte i se 7. dílem Teď vaří šéf! Koukněte se na upoutávku v úvodu, jaké dobroty bude připravovat tentokrát.

S chutí se šéf pustí do broskvového drinku. Jako další chod zvolil polévku z rajčat s opečeným květákem a brokolicí. A potěší i "masáky". Pro ně má v záloze recept na šťavnatý sekaný řízek z hovězího masa, ozdobený cibulkou.

Více uvidíte v úterním premiérovém dílu Teď vaří šéf!, který vysíláme ve 21.30 na Primě.

Božská řepa

Inspirací na lehkou a určitě zdravou večeři je originální recept na červenou řepu s kozím sýrem a luštěninami. Jak vám určitě neuniklo, červenou řepu si šéf v poslední době hodně oblíbil a svými řepovými recepty postupně vyvrací negativní vzpomínky na nakládanou řepu, plovoucí v rudé vodě ve školních jídelnách.

Tady je důkaz. Podívejte se na jeden z receptů Zdeňka Pohlreicha a vlastně i návod, jak si oblíbit červenou řepu:

Všechny epizody, recepty a videonávody z pořadu Teď vaří šéf! najdete pohromadě na Primě PLAY.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.