Zima v kuchyni v novém čísle Ano, šéfe! Právě na stáncích

Druhé číslo čtvrtletníku, který přináší ty nejlepší recepty z pořadů Zdeňka Pohlreicha, je právě v prodeji. Šéf v něm představí své zahřívací menu a štědrovečerní tabuli. Ukáže, co a jak připravit na večírek, a samozřejmě navštíví podniky, které dříve prošly pořadem Ano, šéfe!

Na chladné dny doporučí Zdeněk Pohlreich poctivou francouzskou cibulačku, paštiku, královskou husu, čokoládové suflé nebo pečený čaj a prozradí, co dalšího nesmí chybět v jeho zahřívacím menu. V časopise najdete i recepty na tradiční štědrovečerní večeři – rybí polévku, bramborový salát a smaženého kapra – i tipy na sladké tečky, které nesmí na konci slavnostní tabule chybět.

A s blížícím se příchodem nového roku nezapomínáme ani na večírky. Kromě těch nejlepších pomazánek zkuste tentokrát třeba domácí sushi, sýrové plněné tyčinky, kanapky nebo slané pralinky podle šéfova návodu.

Po stopách toho nej z pořadu Ano,šéfe!

V sekci „Kde se dobře najíte?“ se šéf vydal zkontrolovat hospůdku U Štěpána, která dříve prošla pořadem Ano, šéfe! Na pastvinách kolem restaurace si tenkrát chovali majitelé vlastní skot a šéf prohlásil, že jde o nejlepší hospodu, ve které se štábem byli. Vaří pořád stejně dobře? A co říkal šéf na kontrolní návštěvě vršovické veganské restaurace Plevel?

To se dozvíte v novém zimním čísle čtvrtletníku Ano, šéfe! Koupit si ho můžete právě teď na pultech trafik a v obchodech za pouhých 45 korun. Navíc v časopise opět najdete QR kódy, které vás po nahrání do vašeho chytrého telefonu přesměrují na videa z pořadů a hlášky Zdeňka Pohlreicha.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.