Seriály a filmy

30. srpna 2019 09:28

Jana Mrákotová

EXKLUZIVNĚ: Jak se vracelo do TEMNÉHO KRAJE Lukáši Vaculíkovi

Druhá řada seriálu Temný kraj se na obrazovky Primy vrací již v sobotu 31. 8. V hlavní roli se opět představí Lukáš Vaculík coby policista Petr Kraj se svým věrným čtyřnohým přítelem Egonem. S Lukášem Vaculíkem vám přinášíme rozhovor.

Lukáše Vaculíka si jako Petra Kraje diváci a hlavně pak divačky doslova zamilovali. Scenáristky a autorky seriálu Kateřina a Jitka Bártů pro Petra připravily celou řadu zajímavých případů, pustily se ale také do odkrývání jeho vlastní minulosti. „Petr se vrací zpátky na post šéfa policie do Prahy a najednou začnou vyplouvat věci z jeho minulosti, které jsou pro něj velmi zásadní. Musí se tak k tomu postavit a začít je řešit,“ naznačuje děj Vaculík.

Za Lukášem jsme se vypravili v době natáčení přímo na plac, abychom slyšeli přímo od něj, jak se mu do role Petra Kraje vracelo a jaké je to pracovat pod režijním vedením Jitky Bártů. Podívejte se na rozhovor s Lukášem Vaculíkem!

Exkluzivně: Lukáš Vaculík jako Petr Kraj je zpět

Sedm nových případů, kdy každý je rozdělený do dvou dílů. Příběhy jsou i tentokrát inspirovány případy ze starých policejních spisů. Petr Kraj se ale rozhodne reagovat na podezření kolegy z krajského oddělení Blahouta a pouští se do objasňování nedořešené vraždy recidivisty Ulricha, ve které on sám figuroval jako svědek. Ne každý bude jeho aktivitu vítat. Tenhle případ zasáhne do života opravdu hodně lidem. Své o tom ví například Naďa Hamplová.

Podívejte se, co Petra Kraje čeká v prvním díle

TEMNÝ KRAJ II již v sobotu 31. 8. ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.