Seriály a filmy

30. srpna 2019 09:28

Jana Mrákotová

EXKLUZIVNĚ: Jak se vracelo do TEMNÉHO KRAJE Lukáši Vaculíkovi

Druhá řada seriálu Temný kraj se na obrazovky Primy vrací již v sobotu 31. 8. V hlavní roli se opět představí Lukáš Vaculík coby policista Petr Kraj se svým věrným čtyřnohým přítelem Egonem. S Lukášem Vaculíkem vám přinášíme rozhovor.

Lukáše Vaculíka si jako Petra Kraje diváci a hlavně pak divačky doslova zamilovali. Scenáristky a autorky seriálu Kateřina a Jitka Bártů pro Petra připravily celou řadu zajímavých případů, pustily se ale také do odkrývání jeho vlastní minulosti. „Petr se vrací zpátky na post šéfa policie do Prahy a najednou začnou vyplouvat věci z jeho minulosti, které jsou pro něj velmi zásadní. Musí se tak k tomu postavit a začít je řešit,“ naznačuje děj Vaculík.

Za Lukášem jsme se vypravili v době natáčení přímo na plac, abychom slyšeli přímo od něj, jak se mu do role Petra Kraje vracelo a jaké je to pracovat pod režijním vedením Jitky Bártů. Podívejte se na rozhovor s Lukášem Vaculíkem!

Exkluzivně: Lukáš Vaculík jako Petr Kraj je zpět

Sedm nových případů, kdy každý je rozdělený do dvou dílů. Příběhy jsou i tentokrát inspirovány případy ze starých policejních spisů. Petr Kraj se ale rozhodne reagovat na podezření kolegy z krajského oddělení Blahouta a pouští se do objasňování nedořešené vraždy recidivisty Ulricha, ve které on sám figuroval jako svědek. Ne každý bude jeho aktivitu vítat. Tenhle případ zasáhne do života opravdu hodně lidem. Své o tom ví například Naďa Hamplová.

Podívejte se, co Petra Kraje čeká v prvním díle

TEMNÝ KRAJ II již v sobotu 31. 8. ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.