Seriály a filmy

5. září 2019 12:05

Jana Mrákotová

EXKLUZIVNĚ: Setkání tváří v tvář!

Oblíbený seriál TEMNÝ KRAJ pokračuje dalšími případy. Petr Kraj se po vážné operaci zotavil a vrací se plně do práce. Dostal dokonce nabídku vrátit se do Prahy a šéfovat mordpartě. A také zažil setkání, které ho ne úplně potěšilo!

Na malebném českém venkově se opět vraždí. Rybník vydal své tajemství v podobě vraku auta, mizejí lidi. Krušno bude i veterinářce Tereze, které půjde doslove o holý život. Podívejte se na ukázku z dalšího dílu.

Své si zažije i Petr Kraj, který se k vyšetřování na venkově opět připlete. Čeká ho navíc nemilé překvapení. Za dramatických okolností se setkává s bývalým kolegou, šéfem krajské kriminálky Rosťou Kořenem. Minulosti nikdo neunikne. A platí to i pro Petra Kraje. Na první pohled je okamžitě jasné, že on a Rosťa Kořen opravdu kamarádi na život a na smrt nebyli, nejsou a nebudou. Exkluzivně vám přinášíme již nyní jejich setkání po letech.

Najednou neumíráš!

Kdo je vrahem, který své oběti svazuje do kozelce, se dozvíte už v sobotu 7. 9. ve 20.15 v pokračování seriálu TEMNÝ KRAJ.

Zajímá vás rozuzlení případu již nyní? Využijte naši iPrima Videopůjčovnu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.