Když se z psychopata vyklube sériový vrah. V seriálu Temný kraj se uzavře další případ

Petrovi Krajovi půjde při boji s pachatelem o kariéru, ale i o život. Kvůli komu riskuje vše? Budete možná dojati i překvapeni! Nepropásněte sobotní premiérový díl Temného kraje ve 20.15 na Primě.

V Temném kraji se v sobotu večer uzavře další premiérový kriminální případ. Kdo je tím mužem, co slídí kolem Petrovy fary? Na povrch vyplouvají účetní podvody i dávná Velikonoční tragédie.Zamlklý úředník se vrací do míst svého mládí, aby zúčtoval se všemi, o kterých se domnívá, že na něj vědí dávno zapomenutou vraždu.

Podívejte se také na televizní upoutávku:

Setkání s učebnicovým psychopatem, z něhož se vyklubal sériový vrah, bude jedním velkým překvapením pro řadu lidí. Celou 1. část případu si můžete přehrát online.

Krajský šéf kriminálky míří za podpory vlivné baronky (Dana Morávková) do funkce hejtmana a co více, jeho auto figuruje v případu Ulricha.

Exkluzivní ukázka ze soboty: Byl tehdy Rosťa na místě činu? Petr Kraj na něj udeří:

Vražda v účetní firmě, podezřelý skinhead a temná minulost propojily případy ve městě a na venkově v sériové vraždy. Kdo chce sejmout Petra Kraje? Jaké tajemství ukrývá řeka?

Poslechněte si v předpremiéře profil vraha. Už víte, kdo jím je?

Dívejte se na další premiérový díl krimiseriálu Temný kraj v sobotu 16. 11. ve 20.15 na Primě, nebo si ho pusťte už nyní v předpremiéře online:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.