Podařená scéna: Machr z kraje přijel do Prahy! Tak bacha

Temný Kraj (11) Zjevení - Machr z okresu

Že je Vojta Coufal (Jan Teplý) sebevědomý, horlivý a ambiciózní, bylo jasné už před jedenácti díly seriálu Temný Kraj. Před týdnem zavítal v rámci šetření případu do Prahy a rovnou na policejní ředitelství. A moc pěkně se tam uvedl! Koukněte se na vtipnou scénu v úvodu.

Postava namachrovaného kriminalisty okresního oddělení policie, který touží po povýšení a prestižním místě v Praze, se scenáristkám povedla.

Jejich Vojta Coufal je pro svou práci naprosto zapálený. Venkov je mu ale malý a touží po uznání a respektu ve městě. Stále má pocit, že je ho na vesnici škoda a ztrácí tady svůj drahocenný čas.

Své zájmy staví sobecky vždy na první místo. Obtížně přiznává chyby, je vztahovačný, urážlivý a ješitný. Do vyšetřování se vrhá po hlavě, prahne po dobrodružství v terénu a po zajímavých případech. Svobodný a bez závazků, oblíbený u žen, čehož i rád využívá. Bydlí se svou sestrou veterinářkou v domě po rodičích. Co bude dál, i kdo je ten šílený řezník, běsnící v kraji, uvidíte v posledním dílu seriálu Temný Kraj v neděli ve 20.15 na Primě. Nezapomeňte se dívat.

Do té doby si můžete také kdykoliv přehrát na Prima PLAY všechny odvysílané epizody.

(schneidy)

Sdílejte článek