Pusťte si předposlední díl Kraje na Prima PLAY. Zjevil se krvavý řezník

TEMNÝ KRAJ (11) - Zjevení 1/2

Utekl vám začátek nedělní detektiky z oblíbeného krimi seriálu Temný Kraj? Pusťte si ho v úvodu. Rozehrál se pořádně napínavý případ. Pachatel propuštěný na nedávnou amnestii vraždí řeznickými nástroji. Své oběti si čísluje. Už také víme, jak dopadla zásadní operace mozku Petra Kraje!

Přípravy na tradiční masopust a zabijačku narušila nejen série brutálních vražd, ale také příjezd tajemného cizince, kterého dobře zná z minulosti Hamplová.

Děsivé vraždy připomínají morbidní masopustní legendy a propojí vyšetřování na okrese s případem v Praze. Podívejte se už teď na scénu z dalšího dílu hned v úvodu.

Pachatel je připraven znovu zaútočit. Spadeno má na i policisty. V ohrožení je nejen Hamplová, ale i Petr. Kdo je zákeřný masopustní řezník? To se ukáže v závěrečném dílu seriálu Temný Kraj v neděli ve 20.15 na Primě.

Sledujte také náš speciál, zaměřený na skutečné lidské zrůdy – sériové vrahy. Příběhy několika z nich se volně inspirovaly autorky seriálu.

Podívejte se už teď na upoutávku na závěrečný díl oblíbeného krimi seriálu Temný Kraj:

(schneidy)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.