Pusťte si předposlední díl Kraje na Prima PLAY. Zjevil se krvavý řezník

TEMNÝ KRAJ (11) - Zjevení 1/2

Utekl vám začátek nedělní detektiky z oblíbeného krimi seriálu Temný Kraj? Pusťte si ho v úvodu. Rozehrál se pořádně napínavý případ. Pachatel propuštěný na nedávnou amnestii vraždí řeznickými nástroji. Své oběti si čísluje. Už také víme, jak dopadla zásadní operace mozku Petra Kraje!

Přípravy na tradiční masopust a zabijačku narušila nejen série brutálních vražd, ale také příjezd tajemného cizince, kterého dobře zná z minulosti Hamplová.

Děsivé vraždy připomínají morbidní masopustní legendy a propojí vyšetřování na okrese s případem v Praze. Podívejte se už teď na scénu z dalšího dílu hned v úvodu.

Pachatel je připraven znovu zaútočit. Spadeno má na i policisty. V ohrožení je nejen Hamplová, ale i Petr. Kdo je zákeřný masopustní řezník? To se ukáže v závěrečném dílu seriálu Temný Kraj v neděli ve 20.15 na Primě.

Sledujte také náš speciál, zaměřený na skutečné lidské zrůdy – sériové vrahy. Příběhy několika z nich se volně inspirovaly autorky seriálu.

Podívejte se už teď na upoutávku na závěrečný díl oblíbeného krimi seriálu Temný Kraj:

(schneidy)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.