Probudí se Petr Kraj ještě? Zázrak nikdo nesliboval!

TEMNÝ KRAJ (11) - upoutávka

S Petrem Krajem jsme se v uplynulém díle rozloučili tím, že zůstal ležet v nemocnici po operaci mozku v kómatu. Žádný z lékařů si momentálně není jistý, zda se z něho probere. A když, tak jak moc bude jeho operovaný mozek fungovat.

Jak se říká, osudu neutečeš. A přesně to platí i v případě hlavního hrdiny seriálu Temný Kraj, sympaťáka Petra Kraje. Pusťte si, co o pokračování napínavého příběhu napovídá upoutávka hned v úvodu. Jedno je jisté: Co má začátek, má i svůj konec!

Další osudy Petra Kraje, ale i věrného psa Egona a veterinářky Terezy, která má k dvojici osamělých "chlapů" určitě dost blízko, sledujte už tuto neděli, kdy se ve Břehu zároveň začne vyšetřovat nový případ. Temný Kraj začíná ve 20.15 na Primě! Do té doby si můžete také kdykoliv přehrát na Prima PLAY desítku odvysílaných epizod.

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.