Probudí se Petr Kraj ještě? Zázrak nikdo nesliboval!

TEMNÝ KRAJ (11) - upoutávka

S Petrem Krajem jsme se v uplynulém díle rozloučili tím, že zůstal ležet v nemocnici po operaci mozku v kómatu. Žádný z lékařů si momentálně není jistý, zda se z něho probere. A když, tak jak moc bude jeho operovaný mozek fungovat.

Jak se říká, osudu neutečeš. A přesně to platí i v případě hlavního hrdiny seriálu Temný Kraj, sympaťáka Petra Kraje. Pusťte si, co o pokračování napínavého příběhu napovídá upoutávka hned v úvodu. Jedno je jisté: Co má začátek, má i svůj konec!

Další osudy Petra Kraje, ale i věrného psa Egona a veterinářky Terezy, která má k dvojici osamělých "chlapů" určitě dost blízko, sledujte už tuto neděli, kdy se ve Břehu zároveň začne vyšetřovat nový případ. Temný Kraj začíná ve 20.15 na Primě! Do té doby si můžete také kdykoliv přehrát na Prima PLAY desítku odvysílaných epizod.

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.