Případ vražd důchodců v TEMNÉM KRAJI bude vyřešen

Komu se nakonec podařilo chytit cynické vrahy přímo při činu? Jak se Petr Kraj vyrovnává se svou diagnózou a s novým životem na venkově? A co na to jeho nadřízení?

Jak jste viděli v 1. části případu Čarodějnice, okruh podezřelých se zužuje, přesto není jasné, jestli za zločiny stojí složité vztahy mezi místními lidmi nebo loupežnické praktiky drzých podomních prodejců. I přes snahy policie podezřelá dvojice pachatelů dál uniká.

Nenechte si ujít rozuzlení případu Loupečníci v sobotu 18. dubna ve 20.15!

Kriminalista Petr Kraj pátrá společně s trojicí detektivů z okresního oddělení po pachatelích sériových vražd důchodců a pomáhá jim napravit dosavadní chyby ve vyšetřování.

Podívejte se, koho kriminalisté hledají!

Petr Kraj kolegům pomáhá vyšetřovat a zároveň v novém domově pomalu zapoušt kořeny a poznává okolí. Zvlášť sympatická je mu veterinářka Tereza. Oblíbil si ji i jeho psí společník Egon. Petr hledá vhodnou příležitost, jak Terezu znovu vidět. Pomůžemu v tom právě Egon.

V ukázce uvidíte další setkání Petra a Terezy

Smyčka kolem pachatelů se bude pomalu ale jistě utahovat. Rozuzlení bude překvapivé. I tentokrát je tento příběh inspirovaný skutečností. Autoři zde čerpali námět u děsivého případu manřelů Stodolových, kteří si odpykávají doživotní tresty.

Podívejte se na jednu z obětí nelítostných pachatelů

Sledujte také nášspeciál zaměřený na sériové vrahy .

Seriál TEMNÝ KRAJ sledujte také online!

Užijte si ještě více pořadů a filmů žánru krimi online:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.