Příprava na nedělní KRAJ: Shrnutí 1. části případu vražd důchodců a typologie vraha

Otevřené pátrání po sériovém vrahovi důvěřivých důchodců se v neděli uzavře. Už jste mohli hlasovat v anketě, který z momentálně podezřelých by mohl být tou zabijáckou zrůdou. Teď pro vás máme hned v úvodu další VIDEOvodítko, a to typologii vraha od policejního psychologa. V předpremiéře!

Vyšetřování sériových vražd seniorů v kraji je doposud pořádně složité.

Prvně museli kriminalisté na popud zkušenějšího kolegy přehodnotit závěry starších a již uzavřených případů. Petr Kraj měl hned jasno, že nešlo o náhodná úmrtí.

Momentální stopy vedou k několika podezřelým. Aby se vám lépe odhadovalo, podívejte se také na videu níže, na souhrn toho, co se v 1. části Loupežníků událo. Je to někdo z nich?

Další nápověda

Rovněž v epizodě Loupežníci můžete najít podobnost s případem některého ze skutečných sériových vrahů. Tady o nich máme celý obsáhlý speciál, který vám může posloužit i jako nápověda.

Stalo se v 1. části:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.