Příprava na nedělní KRAJ: Shrnutí 1. části případu vražd důchodců a typologie vraha

Otevřené pátrání po sériovém vrahovi důvěřivých důchodců se v neděli uzavře. Už jste mohli hlasovat v anketě, který z momentálně podezřelých by mohl být tou zabijáckou zrůdou. Teď pro vás máme hned v úvodu další VIDEOvodítko, a to typologii vraha od policejního psychologa. V předpremiéře!

Vyšetřování sériových vražd seniorů v kraji je doposud pořádně složité.

Prvně museli kriminalisté na popud zkušenějšího kolegy přehodnotit závěry starších a již uzavřených případů. Petr Kraj měl hned jasno, že nešlo o náhodná úmrtí.

Momentální stopy vedou k několika podezřelým. Aby se vám lépe odhadovalo, podívejte se také na videu níže, na souhrn toho, co se v 1. části Loupežníků událo. Je to někdo z nich?

Další nápověda

Rovněž v epizodě Loupežníci můžete najít podobnost s případem některého ze skutečných sériových vrahů. Tady o nich máme celý obsáhlý speciál, který vám může posloužit i jako nápověda.

Stalo se v 1. části:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.