Příprava na nedělní Temný Kraj: Profil vraha a podstatné momenty z 1. části případu Hříšníci

Temný Kraj (5,6) Hříšníci: Stalo se v 1. části

O co šlo v 1. části případu Hříšníci, který v neděli bude vyřešen, se podívejte v sestřihu v úvodu. V Praze řešili trojnásobnou vraždu a venkov zachvátila ponurá dušičková atmosféra. Místní kriminálka je na stopě maskovanému pachateli sériových vražd...

Celou první část případu s názvem Hříšníci ze seriálu Temný Kraj si nyní můžete přehrát online na Prima PLAY.

Proč se vrah skrývá za morbidní maskou? Pustí se Petr Kraj i přes svůj zdravotní stav do práce a také do nečekaného milostného dobrodružství? A co bude s Egonem, o kterého se přihlásila armáda?

Závěr případu Hříšníci uvidíte v neděli 19. února ve 20.15 na Primě! v dalším díle seriálu Temný Kraj.

Petrův zájem zatím víc než sériové vraždy zaměstnává veterinářka Tereza Coufalová. (Pusťte si žhavou scénu z nedělního dílu v článku níže!)

Vše změní až příjezd nového duchovního, který má pro Petra soukromé deníky jeho strýce, ale také ho poprosí o pomoc s objasněním smrti místního faráře.

I tentokrát najdete v seriálovém případu podobnost s případem některého ze skutečných vrahů. Sledujte také náš speciál zaměřený na sériové vrahy.

Pusťte si v předpremiéře profil vraha, který podle stávajících stop sestavil policejní psycholog.

Přízraky? Podívejte se také, co viděli svědci z Temného Kraje:

Pusťte si i jiskření mezi veterinářkou Terezou a Petrem Krajem a hlasujte v anketě, jak to podle vás mezi nimi dopadne:

Tady je skutečný případ sériových vrahů manželů Stodolových. Podobný je druhému uzavřenému případu z Temného Kraje – Loupežníci. Ten je teď online TADY.

Tento vrah inspiroval autorky seriálu k napsání prvního odvysílaného případu s názvem Čarodějnice, který si celý můžete pustit online na Prima PLAY ZDE.

(schneidy)