Připravte se nedělní Temný Kraj. Toto se odehrálo v 1. části případu Hříšnici

Temný Kraj (5,6) Hříšníci: Stalo se v 1. části

O co šlo v 1. části případu Hříšníci, který v neděli bude vyřešen, se podívejte v sestřihu v úvodu. V Praze řeší trojnásobnou vraždu. Venkov zachvátila ponurá dušičková atmosféra. Zdá se, že povstal tajemný umrlec, který chce podle strašidelné pověsti trestat hříšníky.

Začátek případu s názvem Hříšníci ze seriálu Temný Kraj si nyní můžete pustit online na Prima PLAY.

Petr Kraj sleduje pátrání kolegů z Prahy už jen zpovzdálí. I nadále spíše konzultuje rozdělané případy na okrese. Pachatel v děsivé masce, ponurá dušičková atmosféra a přízraky ho zatím moc nevrušují.

Petrův zájem teď víc než sériové vraždy zaměstnává veterinářka Tereza Coufalová. (Pusťte si žhavou scénu z nedělního dílu v článku níže!)

Vše změní až příjezd nového duchovního, který má pro Petra soukromé deníky jeho strýce, ale také ho poprosí o pomoc s objasněním smrti místního faráře.

Proč se vrah skrývá za morbidní maskou? Pustí se Kraj i přes svůj zdravotní stav do práce a také do nečekaného milostného dobrodružství?

Závěr případu Hříšníci uvidíte v neděli 19. února ve 20.15 na Primě! v dalším díle seriálu Temný Kraj.

I tentokrát najdete v seriálovém případu podobnost s případem některého ze skutečných vrahů. Sledujte také náš speciál zaměřený na sériové vrahy.

Pusťte si v předpremiéře profil vraha, který podle stávajících stop sestavil policejní psycholog.

Přízraky? Podívejte se také, co viděli svědci z Temného Kraje:

Pusťte si i jiskření mezi veterinářkou Terezou a Petrem Krajem a hlasujte v anketě, jak to podle vás mezi nimi dopadne:

Tady je skutečný případ sériových vrahů manželů Stodolových. Podobný je druhému uzavřenému případu z Temného Kraje – Loupežníci. Ten je teď online TADY.

Tento vrah inspiroval autorky seriálu k napsání odvysílaného prvního případu – Čarodějnice, který si celý můžete pustit online na Prima PLAY ZDE.

(schneidy)