Seriály a filmy

28. srpna 2019 12:04

Jana Mrákotová

TEMNÝ KRAJ přivítá tři nováčky

Druhá série krimi seriálu TEMNÝ KRAJ přivede na scénu i tři nové postavy, které zásadně zamíchají životem Petra Kraje. Do děje tak zasáhne ředitel krajské policie Rosťa Kořen (David Suchařípa), jeho žena Marie (Markéta Hrubešová) a syn Patrik (Lukáš Kunz). Díky nim vypluje na povrch nejedno tajemství.

TEMNÝ KRAJ se vrací svojí druhou sérií a opět jsou pod ním autorsky, režisérsky i producentsky podepsané sestry Jitka Bártů a Kateřina Bártů. A právě jich jsme se zeptali, na co se mohou diváci těšit. Obě dámy nám tak představily i nové postavy, podívejte se sami.

Podívejte se na rozhovor se sestrami Jitkou a Kateřinou Bártů

Rosťa Kořen není žádný svatoušek

Na scénu se dere nový objev, ambiciózní krajský ředitel policie, fanda do aut a bývalý kamarád a kolega Petra Kraje – Rosťa Kořen v podání Davida Suchařípy. „Je ředitel krajské policie, vysoká šajba, a spíš než policista chce být politik. Kandiduje na hejtmana a s Petrem se znají z mládí, byli to velcí kamarádi. Prozradím i to, že Rosťa není úplně hodný člověk,“ nastiňuje svůj seriálový charakter herec, který se se svým podřízeným zná dlouhá léta.

Svatá Marie?

Celých čtrnáct dílů mu po boku bude stát milující manželka Marie, kterou hraje Markéta Hrubešová. Markéta Hrubešová se tak ocitne mezi dvěma muži. „Hraju manželku Rosti, úhlavního přítele Lukáše Vaculíka. Je to taková hospodyňka, která má kolem sebe spoustu tajemství. Seriál jsem znala, není člověka, který by ho snad neviděl. První série byla fenomén, který byl dobře napsaný a zahraný.“

Zpovykaný Junior rodičům umí zatopit

Rodinku Kořenů uzavírá mladý synáček ze zlaté mládeže, Patrik. Představitel Patrika Lukáš Kunz prozrazuje, že s ním nemá nic společného, ale za příležitost zahrát si v seriálu je velmi vděčný. „Musím říct, že moji seriáloví rodiče jsou moc milí a pomohli mi. Je to moje první větší příležitost a velký projekt. Hrát s nimi byla velice příjemná zkušenost,“ prozrazuje mladý herec, který se až na place poprvé potkal s hlavním představitelem, Lukášem Vaculíkem. „Až do natáčení jsem Lukáše vůbec neznal, ale moc jsem se na něj těšil. Měli jsme spolu pár natáčecích dnů a bylo to opravdu fajn.“

Další příběhy se v seriálu TEMNÝ KRAJ II otevírají již tuto sobotu 31. 9. ve 20.15. Podívejte se na ukázku, co vás čeká již nyní!

Prohlédněte si naši fotogralerii.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.