Seriály a filmy

24. července 2019 17:30

Jana Mrákotová

TEMNÝ KRAJ se vrací s úplně novými díly!

Druhá sezona TEMNÉHO KRAJE přináší dalších sedm případů sériových vražd inspirovaných skutečnými událostmi, které se svými kolegy řeší elitní kriminalista PETR KRAJ. Tentokrát ho na venkově drží nejen jeho pes Egon, ale také nedořešený případ tajemné vraždy, která se ho osobně týká.

Brutální zločiny a dramatické události plné napětí se opět odehrávají v seriálu TEMNÝ KRAJ II na pozadí poklidné melancholické nálady malebného venkova, opředeného strašidelnými pověstmi a legendami, kde se v temných zákoutích vesnice dají snadno skrýt všechna tajemství a netušené hrůzy, psychické problémy a posedlosti, které mohou vyústit až do krajních situací a skončit nejhorším zločinem, jako jsou sériové vraždy.

Petr Kraj se vrací

Petr Kraj, elitní kriminalista a odborník na sériové vraždy, nesnáší neuzavřené případy, a proto se na podnět kolegy z krajského oddělení Blahouta pouští do objasňování nedořešené loňské vraždy recidivisty Ulricha, ve které Petr figuroval jako svědek. Navzdory času, podlomenému zdraví, novým pracovním povinnostem a výzvám v Praze dál zůstává na své zchátralé faře na venkově spolu se svým psem Egonem.

Podívejte se na upoutávku

Pouští se nejen do riskantního vyšetřování, ale zároveň svým kolegům z kriminálky pomáhá řešit nové případy sériových vražd. Nejasnosti v Ulrichově případu ho zavedou na krajské oddělení, které řídí jeho bývalý kolega, ambiciózní a zákeřný Rosťa Kořen, se kterým se Petr nevidí zrovna rád.

Nové postavy zasáhnou do děje

Nečekanými odhaleními ve svém pátrání zamíchá vztahy a osudy všech kolem sebe a v ohrožení se náhle ocitá nejen on sám, ale dokonce i jeho práce u policie a reputace. Je jen na něm, zda komplikovaný případ vraždy nakonec vzdá, nebo dořeší, protože konečným usvědčením pachatele může víc ztratit než získat.

Podívejte se na galerii z nové řady oblíbeného seriálu

TEMNÝ KRAJ II uvidíte již brzy na Primě!

Prima na podzim přichystala celou řadu atraktivních pořadů

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.