Temný Kraj a všechny jeho hrdiny si užijte online na iPrima.cz

Kriminální minisérie Temný Kraj patřila na Primě k vašim nejoblíbenějším. Teď si můžete všech dvanáct epizod přehrát kdykoliv online na iPrima.cz. Kvalitních českých kriminálek není nikdy dost.

Celkem dvanáct epizod svého oblíbeného seriálu Temný Kraj si nyní můžete kdykoliv přehrát na iPrima.cz

V hlavní roli jste viděli Lukáše Vaculíka jako odborníka na sériové vraždy Petra Kraje. Ve svém zdravotním volnu na malebném venkově se v seriálu dostává společně s nalezeným psem a nezkušenou trojicí okresních policajtů k vyšetřování šesti případů sériových vražd. V nich ožívá stejně temné zlo jako ze starých pověstí a strašidelných legend.

Sledujte také náš speciál, zaměřený na skutečné lidské zrůdy – sériové vrahy. Právě příběhy několika z nich se volně inspirovaly autorky seriálu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.