Seriály a filmy

18. září 2019 11:52

Jana Mrákotová

U škol není v TEMNÉM KRAJI kvůli pedofilovi bezpečno!

Pedofilního vraha se zatím nepodařilo najít. Všem je ale jasné, že ve svém šíleném řádění ještě nepřestal. Petr Kraj s kolegy má opravdu co dělat. Čas pracuje proti nim!

Petr Kraj je spolu s kolegy z Prahy a okresního oddělení na stopě nebezpečného pedofila a u školy tak není bezpečno. Masakr v chátrajícím dětském táboře a nález pohřešované dívky u potoka nasměrují kriminalisty k deviantovi se slabostí pro lolitky. K dopadení rafinovaného vraha je nutné zapojit nejen policejní metody, ale i zaprášené znalosti literatury. Že je situace vážná, je jasné i z ukázky.

Rivalita mezi Petrem a Rosťou ožívá čím dál intenzivněji, zatímco jeho manželka Marie nostalgicky vzpomíná. Zpackaný, tajemstvím obestřený případ vraždy Ulricha budí emoce a jedno je jisté: nikdo na venkově si nepřeje, aby ho Petr znovu otevíral. Petrovi čím dál víc dochází, že Naďa Hamplová je do všeho zapletená a že mu rozhodně neříká pravdu – tehdy a ani nyní. Rozhodne se na ni přímo uhodit. Podívejte se na jejich rozhovor, který Nadě příjemný není.

Potřebovala jste alibi?

Další díl TEMNÉHO KRAJE již v sobotu 21. 9. ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.