V neděli se otevře druhý případ seriálu Temný Kraj. Venkovem táhnou loupežníci

V seriálu Temný Kraj se v neděli večer otevře druhý dvoudílný případ. Nezapomeňte se dívat, ať vám neunikne žádná stopa. I tentokrát v seriálu najdete podobnost s případem některého ze skutečných vrahů. Krajem se potulují "loupežníci" a některý z nich zanechává po sobě mrtvé seniory.

Zkušený kriminalista a odborník na sériové vraždy Petr Kraj se zabydluje v malé obci Břeh na staré faře po strýci. Momentálně ho zaměstnává shánění řemeslníků a opravy na zchátralém domě, o který se léta nikdo nestaral.

Během toho se dozvídá o případech podivných úmrtí důchodců. Nějak moc sebevražd a nehod na jedno místo.

Nevěřte na náhody!

Se svými pochybnostmi se Kraj obrátí na kriminalisty místního oddělení a upozorní je, že se tady spíš jedná o vraždy.

Po okolí se pohybuje hned několik možných podezřelých a zdá se, že doby, kdy na venkově přepadávali a kradli loupežníci, jak o tom mluví místní pověsti, ještě neskončily. Jen dnes vystupují jako prodejci levných energií, samozvaní kontroloři a jim podobní.

Zvládnou detektivové napravit zásadní chyby ve starých případech a zároveň zastavit pachatele, aby nedocházelo k dalším vraždám?

Petr Kraj už také zná svojí diagnózu. Podaří se mu jí utajit před kolegy?

Nepropásněte začátek druhého případu seriálu Temný Kraj v neděli ve 20.15 na Primě. I tentokrát v něm najdete podobnost s případem některého ze skutečných vrahů. Sledujte stránky o pořadu a dozvíte se více.

Skutečný příběh sériových vražd uvidíte hned po nedělním Temném Kraji v pořadu Očima Josefa Klímy. Na jaký případ se reportéři zaměřili, se podívejte v upoutávce.

Pusťte si v předpremiéře:

Tento vrah inspiroval autorky seriálu k napsání odvysílaného prvního případu - Čarodějnice, který si celý můžete pustit online na Primě PLAY ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.