V TEMNÉM KRAJI udeří zjevení s řeznickým nožem!

V sobotu se začne odvíjet poslední případ prvné série oblibeného seriálu TEMNÝ KRAJ. Pachatel propuštěný na nedávnou amnestii vraždí řeznickými nástroji. Své oběti si čísluje a chystá se znovu zaútočit. Petr Kraj se probouzí po náročné operaci mozku. V jaké kondici?

Venkov žije připravou masopustní merendy. Přípravy naruší nejen série brutálních vražd, ale také příjezd tajemného cizince, kterého dobře zná z minulosti Hamplová. Podívejte se na televizní upotávku.

Děsivé vraždy připomínají morbidní masopustní legendy a propojí vyšetřování na okrese s případem v Praze. Pachatel je připraven znovu zaútočit. Spadeno má na policisty. V ohrožení je nejen Hamplová, ale i Petr.

Petr je po operaci mozku

S Petrem Krajem jsme se v uplynulém díle rozloučili tím, že zůstal ležet v nemocnici po operaci mozku v kómatu. Žádný z lékařů si momentálně není jistý, zda se z něho probere. A když, tak jak moc bude jeho operovaný mozek fungovat. Operaci vedl manžel Terezy, který doufá, že se k němu Tereza vrátí.

Sledujte další díl seriálu TEMNÝ KRAJ již v sobotu ve 20.15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.