V TEMNÉM KRAJI udeří zjevení s řeznickým nožem!

V sobotu se začne odvíjet poslední případ prvné série oblibeného seriálu TEMNÝ KRAJ. Pachatel propuštěný na nedávnou amnestii vraždí řeznickými nástroji. Své oběti si čísluje a chystá se znovu zaútočit. Petr Kraj se probouzí po náročné operaci mozku. V jaké kondici?

Venkov žije připravou masopustní merendy. Přípravy naruší nejen série brutálních vražd, ale také příjezd tajemného cizince, kterého dobře zná z minulosti Hamplová. Podívejte se na televizní upotávku.

Děsivé vraždy připomínají morbidní masopustní legendy a propojí vyšetřování na okrese s případem v Praze. Pachatel je připraven znovu zaútočit. Spadeno má na policisty. V ohrožení je nejen Hamplová, ale i Petr.

Petr je po operaci mozku

S Petrem Krajem jsme se v uplynulém díle rozloučili tím, že zůstal ležet v nemocnici po operaci mozku v kómatu. Žádný z lékařů si momentálně není jistý, zda se z něho probere. A když, tak jak moc bude jeho operovaný mozek fungovat. Operaci vedl manžel Terezy, který doufá, že se k němu Tereza vrátí.

Sledujte další díl seriálu TEMNÝ KRAJ již v sobotu ve 20.15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.