V Temném Kraji umírají hříšníci. Pusťte si 1. část dalšího případu na Prima PLAY

Začátek případu s názvem Hříšníci ze seriálu Temný Kraj si nyní můžete pustit online hned v úvodu. V Praze řeší trojnásobnou vraždu. Venkov zachvátila ponurá dušičková atmosféra. Zdá se, že povstal tajemný umrlec, který chce podle strašidelné pověsti trestat hříšníky.

I tentokrát najdete v seriálovém případu podobnost s případem některého ze skutečných vrahů. Sledujte také náš speciál zaměřený na sériové vrahy.

O co šlo v 1. části případu Hříšníci:

Petr Kraj sleduje pátrání kolegů z Prahy už jen zpovzdálí. I nadále spíše konzultuje rozdělané případy na okrese. Pachatel v děsivé masce, ponurá dušičková atmosféra a přízraky ho zatím moc nevrušují.

Petrův zájem teď víc než sériové vraždy zaměstnává veterinářka Tereza Coufalová. (Pusťte si žhavou scénu z nedělního dílu v článku níže!)

Vše změní až příjezd nového duchovního, který má pro Petra soukromé deníky jeho strýce, ale také ho poprosí o pomoc s objasněním smrti místního faráře.

Proč se vrah skrývá za morbidní maskou? Pustí se Kraj i přes svůj zdravotní stav do práce a také do nečekaného milostného dobrodružství?

Závěr případu Hříšníci uvidíte v neděli 19. února ve 20.15 na Primě! v dalším díle seriálu Temný Kraj.

Na skutečné zločiny ve jménu démonů se zaměřili i reportéři v pořadu Očima Josefa Klímy. Celou reportáž si můžete přehrát online na Prima PLAY TADY

V Temném Kraji řádí temné síly. Dokázali by jejich vyznavači vraždit? Historie kriminalistiky dokazuje, že je známo mnoho takových případů. Reportéři pořadu Očima Josefa Klímy po nich pátrali. Jak to vidí jeden z těch, který se veřejně prohlásil za satanistu?

Církev Satanova v Česku

„V satanské bibli je – největší tvůj poklad jsou tvoje děti a tvůj život, ochraňuj životy svých bližních… Tam nic o vraždění není, to je prostě nesmysl,“ řekl v pořadu Očima Josefa Klímy na Primě Jiří „BigBoss“ Valter, zakladatel Československé církve Satanovy.

Podle něj jsou dobro a zlo jenom slova! Proč?

„Celá tato planeta je založena na zlu a nenávisti jednoho k druhému. Celá planeta od osídlení lidí válčí neustále a nepřetržitě,“ řekl také „BigBoss“ Valter.

Celý rozhovor a to, co někteří satanisté dokážou, uvidíte ve zmiňovaném pořadu Očima Josefa Klímy, nyní na Prima PLAY.

Přízraky? Podívejte se, co viděli svědci z Temného Kraje:

Pusťte si jiskření mezi veterinářkou Terezou a Petrem Krajem a hlasujte v anketě, jak to podle vás mezi nimi dopadne:

Tady je skutečný případ sériových vrahů manželů Stodolových. Podobný je druhému uzavřenému případu z Temného Kraje – Loupežníci. Ten je teď online TADY.

Tento vrah inspiroval autorky seriálu k napsání odvysílaného prvního případu – Čarodějnice, který si celý můžete pustit online na Prima PLAY ZDE.

(schneidy)