Seriály a filmy

27. září 2019 17:04

Jana Mrákotová

V TEMNÉM KRAJI vraždí sám ďábel!

V seriálu TEMNÝ KRAJ nastává doba adventu, blíží se Vánoce. Ale ani v tomto období nemá Petr Kraj klid. Otevírá se před ním další případ. Tentokrát vraždí šílený vrah v masce ďábla.

Vrah v masce čerta zastřelil již tři muže a pátrání policie směřuje do rusky hovořící komunity. Další dvě vraždy, které se stanou v Praze a následné souvislosti s případy na venkově utvrzují vyšetřovatele, že se jedná o nájemného vraha. Maskovaný pachatel má na mušce další oběť a Petr začíná chápat, že všechno je jinak, než možná na první pohled vypadá. Kdo všechno nepřežije tohle vánoční šílení? Podívejte se na ukázku.

Petr Kraj ale stále zůstává se psem Egonem v Břehu. Znovu otevřel nedořešený případ Ulricha a v jeho hledáčku se ocitá i Naďa Hamplová. To se nelíbí Rosťovi Kořenovi a Petr to velmi intenzivně vnímá. A proto, když ho Rosťa Kořen požádá, aby se spolu s ní ujal šetření dvojnásobné vraždy, přijímá. Ví, že už s hledáním pravdy v tomto zamotaném případu nemůže přestat. Sám to přiznává…

Já už nemůžu couvnout

Sledujte další díl seriálu TEMNÝ KRAJ v sobotu 28. 9. Ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.