V TEMNÉM KRAJI zlo povstane. Budou vraždit temné síly?

V oblíbeném krimi seriálu Temný Kraj se v sobotu večer otevírá třetí dvoudílný případ. V Praze vyšetřují trojnásobnou vraždu. Na venkově vládne dušičkové, sychravé počasí. Ta dává povstat tajemnému umrlci, který chce podle strašidelné pověsti trestat hříšníky. Dojde ale také na romantiku!

Začátek případu s názvem Hříšníci nepropásněte v sobotu ve 20.15 na Primě v seriálu Temný Kraj. I tentokrát v něm najdete podobnost s případem některého ze skutečných vrahů.

Sledujte také náš speciál zaměřený na sériové vrahy .

Petr Kraj sleduje pátrání kolegů z Prahy už jen zpovzdálí. Práce mu sice chybí, ale jeho zdravotní stav ho nutí některé své postoje přehodnotit. I takový tvrďák jako Petr Kraj ve vypjatých chvílích bilancuje a ohlíží se za svým životem.

Podívejte se v ukázce, čeho Petr v životě lituje.

Pachatel v děsivé masce, ponurá dušičková atmosféra a přízraky Petra zatím moc nevrušují. Jeho zájem teď víc než sériové vraždy zaměstnává veterinářka Tereza Coufalová. Prožijí spolu romantický večer plný tance a milostného vzplanutí, jak je vidět i z videa.

Odmítne Petr i faráře? Vše změní až příjezd nového duchovního, který má pro Petra soukromé deníky jeho strýce, ale také ho poprosí o pomoc s objasněním smrti místního faráře.

Proč se vrah skrývá za morbidní maskou? Pustí se Kraj i přes svůj zdravotní stav do práce a také do nečekaného milostného dobrodružství? Připomeňte si milostné vzplanutí Petra a Terezy a celkovou romantickou atmosféru.

Sledujte nový případ seriálu TEMNÝ KRAJ již v sobotu 25. dubna ve 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.