V TEMNÉM KRAJI zlo povstane. Budou vraždit temné síly?

V oblíbeném krimi seriálu Temný Kraj se v sobotu večer otevírá třetí dvoudílný případ. V Praze vyšetřují trojnásobnou vraždu. Na venkově vládne dušičkové, sychravé počasí. Ta dává povstat tajemnému umrlci, který chce podle strašidelné pověsti trestat hříšníky. Dojde ale také na romantiku!

Začátek případu s názvem Hříšníci nepropásněte v sobotu ve 20.15 na Primě v seriálu Temný Kraj. I tentokrát v něm najdete podobnost s případem některého ze skutečných vrahů.

Sledujte také náš speciál zaměřený na sériové vrahy .

Petr Kraj sleduje pátrání kolegů z Prahy už jen zpovzdálí. Práce mu sice chybí, ale jeho zdravotní stav ho nutí některé své postoje přehodnotit. I takový tvrďák jako Petr Kraj ve vypjatých chvílích bilancuje a ohlíží se za svým životem.

Podívejte se v ukázce, čeho Petr v životě lituje.

Pachatel v děsivé masce, ponurá dušičková atmosféra a přízraky Petra zatím moc nevrušují. Jeho zájem teď víc než sériové vraždy zaměstnává veterinářka Tereza Coufalová. Prožijí spolu romantický večer plný tance a milostného vzplanutí, jak je vidět i z videa.

Odmítne Petr i faráře? Vše změní až příjezd nového duchovního, který má pro Petra soukromé deníky jeho strýce, ale také ho poprosí o pomoc s objasněním smrti místního faráře.

Proč se vrah skrývá za morbidní maskou? Pustí se Kraj i přes svůj zdravotní stav do práce a také do nečekaného milostného dobrodružství? Připomeňte si milostné vzplanutí Petra a Terezy a celkovou romantickou atmosféru.

Sledujte nový případ seriálu TEMNÝ KRAJ již v sobotu 25. dubna ve 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 6. 2024

Berani, vaše flexibilita bude dnes podrobena zkoušce. Možná se budete kroutit a ohýbat, abyste se přizpůsobili konturám dne. Zjistíte, že pokud spojíte síly s mocnými hybateli, uděláte toho poměrně dost a budete úspěšní. Nenechte se zastrašit intenzitou emocí druhých lidí. Sílu naleznete ve svém klidném, uzemněném já.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.