VIDEO Temný kraj: Z prvních upoutávek k novému krimiseriálu mrazí

Temný kraj. Už v neděli 15. ledna má na Primě premiéru nový kriminální seriál z pera Jitky a Kateřiny Bártů. Jak moc "temná" očekávaná televizní novinka bude, se můžete podívat už nyní v sestřihu krátkých upoutávek hned v úvodu článku.

Další novinky o premiérovém seriálu Temný kraj, rozhovory s herci i zajímavosti ze zákulisí natáčení, průběžně aktualizujeme na stránkách o pořadu TADY.

O seriálu:

Odborník na sériové vraždy Petr Kraj (Lukáš Vaculík) odjíždí odpočívat na poklidný venkov na svou zchátralou chalupu, starou faru po strýci, kam neměl čas jezdit.

Jeho dosavadní život nečekaně nabere úplně jiný směr, když najde opuštěného zraněného psa a zároveň přijde na spojitost mezi svými rozdělanými případy v Praze a vraždami žen na venkově, které připomínají tajemnou pověst o čarodějnici. Potvrdí se Petrovo podezření, že jde o sériové vraždy?

Najde společnou řeč se svéráznou trojicí okresních policajtů, kteří s vyšetřováním vražd nemají zkušenosti?

To vše uvidíte v novém krim seriálu Temný kraj. Premiéra je 15. ledna ve 20.15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.