VIDEO Temný kraj: Z prvních upoutávek k novému krimiseriálu mrazí

Temný kraj. Už v neděli 15. ledna má na Primě premiéru nový kriminální seriál z pera Jitky a Kateřiny Bártů. Jak moc "temná" očekávaná televizní novinka bude, se můžete podívat už nyní v sestřihu krátkých upoutávek hned v úvodu článku.

Další novinky o premiérovém seriálu Temný kraj, rozhovory s herci i zajímavosti ze zákulisí natáčení, průběžně aktualizujeme na stránkách o pořadu TADY.

O seriálu:

Odborník na sériové vraždy Petr Kraj (Lukáš Vaculík) odjíždí odpočívat na poklidný venkov na svou zchátralou chalupu, starou faru po strýci, kam neměl čas jezdit.

Jeho dosavadní život nečekaně nabere úplně jiný směr, když najde opuštěného zraněného psa a zároveň přijde na spojitost mezi svými rozdělanými případy v Praze a vraždami žen na venkově, které připomínají tajemnou pověst o čarodějnici. Potvrdí se Petrovo podezření, že jde o sériové vraždy?

Najde společnou řeč se svéráznou trojicí okresních policajtů, kteří s vyšetřováním vražd nemají zkušenosti?

To vše uvidíte v novém krim seriálu Temný kraj. Premiéra je 15. ledna ve 20.15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.