Penny z Teorie velkého třesku se vdala! Máme video ze svatby!

Nedávno jsme vás informovali o tom, že herečka Kaley Cuoco, která hraje Penny v Teorii velkého třesku, se v živém televizním přenosu vdala. Tahle svatba nakonec neplatila, ale o pár týdnů později veselku se svým tenistou zvládla doopravdy!

Americká komička Ellen Degeneres se v listopadu ptala Kaley Cuoco na její zasnoubení s americkým hráčem tenisu Ryanem Sweetingem. Toho Kaley potkala těsně po svém rozchodu s hollywoodským hercem a novým představitelem Supermana, božským Henry Cavillem.

Podle všech bulvárních plátků to byla hvězdná dvojice, která hlavně díky dobře urostlému Henrymu strhávala na veřejnosti obrovskou pozornost. Nakonec se po krátké známosti jejich vztah rozpadl.

A představitelka Penny potkala během několika týdnů po rozchodu svého budoucího manžela, kterého si po tříměsíční známosti vzala.

Velká láska s tenistou začala velice rychle a nabrala obrovské obrátky už ve chvíli, kdy Ryan požádal Kaley o roku po třítýdenní známosti. Nebyla by to slavná Ellen Degeneres, aby jejich rychlého vzplanutí nevyužila v přímém televizním přenosu a neuspořádala jim svatbu.

I když se Ryan Sweeting opravdu obával, že svatba je reálná, nakonec nebyla. A přestože snoubenci mají minimálně rok času, aby svoje rozhodnutí oficiálně zpečetili, tihle dva si opravdovou svatbu odbyli už na silvestra! Ano si řekli na Floridě a na svatbu přijelo rovných sto padesát hostů.

Foto:Instagram

Americká svatba

Kaley je typická Američanka a její svatba tak také vypadala. Představitelka blonďaté Penny oblékla růžové nabírané šaty a natočila video, které zachycuje okamžiky před svatbou a během ní.

Stejně jak je Kaley trochu "ujetá", ani její video nemá s obyčejnou svatební videonahrávkou plnou opilých družiček a dojatých rodičů nic společného. Začátek videa pojala jako uřvanou parodii na make-up tutorial a svatbu si náležitě užila.

Podívejte se na video:

Pokud se chcete podívat na Teorii velkého třesku, uvidíte ho na Prima COOL od pondělí do čtvrtka ve čtvrtek ve 21.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 6. 2023

Berani, pokud máte vazby na nějakou terapeutickou profesi, můžete dnes učinit zvláštní objev týkající se zdravotnictví. Tento objev nenajdete v žádné knize nebo metodice, kterou se běžně řídíte. Emoce nejsou tak slepé, jak by si racionální společnost přála! Někdy nás vedou po cestě k poznání. To je dnešní případ.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.