Celebrity

23. května 2023 12:28

Vanesa Havlíková

Tereza Kostková promluvila o roli v nové komedii: Nikdy neříkej nikdy, vzkazuje

Tereza Kostková, Tomáš Maštalír nebo Lenka Krobotová se letos v létě představí v nové filmové komedii Nikdy neříkej nikdy. Tereza Kostková hraje sympatickou a ráznou cvičitelku jógy, které nevyšlo manželství a chce se věnovat hlavně své práci a dětem v pubertě. Se štěstím v lásce už nepočítá a nemá na něj ani čas, ale nikdy nevíte, co se stane dál. Nikdy neříkej nikdy, vzkazuje Tereza Kostková v nové filmové komedii.

Film Nikdy neříkej nikdy vznikal téměř dva roky, štáb natáčel i v africké Keni a poslední klapka padla letos v zimě. Snímek natočili producenti úspěšných diváckých hitů Všechno nebo nicPříliš osobní známost, režisérem je Braňo Mišík. V dalších rolích se můžete těšit například na Marka Majeského, Pavlu Tomicovou, Ondřeje Sokola, Hanu Holišovou, Eriku Stárkovou a další.

Co má Tereza Kostková společného s filmovou postavou?

„Jsem šťastná, že jsme film dokončili. Kvůli posledním obrazům jsme čekali na zimu a na sníh, ale nakonec jsme si museli sníh sami vyrobit, protože žádný nebyl. Celou tu dobu čekání jsem se těšila, že se s celým štábem na Slovensku zase uvidíme. Když jsem se nakonec měla vrátit na „místo činu“, které mám i s jeho lidmi ráda, cítila jsem až pověstné motýly v břiše,“ vzpomíná na závěr natáčení Tereza Kostková.

„Bylo to docela výstižné, protože i naše filmové postavy se vracely tam, kde jim už jednou bylo spolu dobře. V tu chvíli jsem se cítila úplně stejně, jako moje postava,“ dodává představitelka hlavní role.

Mohlo by vás zajímat: Tereza Kostková k životu potřebuje slunce. U moře ji ale zřejmě letos nepotkáte

Film se natáčel až v daleké Keni

„Dlouhé čekání na zimu a sníh nám nakonec přineslo luxus, jaký u nás běžně filmy nemají. Během té doby jsme totiž příběh rozvinuli, obohatili a dotočili jsme řadu dalších scén. Dokonce jsme se přesunuli i do Keni v Africe, o níž se původně pouze hovořilo. Natáčení v Keni s místním týmem pod vedením Darie Kimuli bylo úžasné a obohatilo nejen film, ale i nás samotné pro celý život,“ prozradila zkušená a úspěšná producentka Olga Núñezová.

„Věřím, že pozitivní atmosféra z natáčení se přenese i na diváky. Byla bych šťastná, kdyby z kina odcházeli s dobrým pocitem a s nadějí, že vždy může být všechno jiné a lepší. Protože nikdy nevíte, nikdy nemůžete říct nikdy,“ uzavírá producentka Olga Núñezová.

A jak komediální snímek vnímá sám jeho tvůrce? „Nikdy neříkej nikdy je pro mě specifický film, protože jsem do situací v něm mohl vložit něco ze sebe, své vlastní pocity. Doufám, že se nám do filmu povedlo dostat něco, co zavání člověčinou,“ říká o filmu, který vstoupí do kin 3. srpna, režisér Braňo Mišík.

Tereza Kostková po herectví toužila už jako malá:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 6. 2024

Dnes se soustředíte na své emoce, Berani, ačkoli soustředění samo o sobě bude docela náročné. Můžete se cítit jako jojo v rukou někoho jiného. Nepodléhejte viktimizaci. Postavte se za sebe, i kdyby to mělo znamenat, že se ostatní naštvou. Jste zodpovědní za své pocity a za pocity nikoho jiného.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.