Celebrity

23. května 2023 12:28

Vanesa Havlíková

Tereza Kostková promluvila o roli v nové komedii: Nikdy neříkej nikdy, vzkazuje

Tereza Kostková, Tomáš Maštalír nebo Lenka Krobotová se letos v létě představí v nové filmové komedii Nikdy neříkej nikdy. Tereza Kostková hraje sympatickou a ráznou cvičitelku jógy, které nevyšlo manželství a chce se věnovat hlavně své práci a dětem v pubertě. Se štěstím v lásce už nepočítá a nemá na něj ani čas, ale nikdy nevíte, co se stane dál. Nikdy neříkej nikdy, vzkazuje Tereza Kostková v nové filmové komedii.

Film Nikdy neříkej nikdy vznikal téměř dva roky, štáb natáčel i v africké Keni a poslední klapka padla letos v zimě. Snímek natočili producenti úspěšných diváckých hitů Všechno nebo nicPříliš osobní známost, režisérem je Braňo Mišík. V dalších rolích se můžete těšit například na Marka Majeského, Pavlu Tomicovou, Ondřeje Sokola, Hanu Holišovou, Eriku Stárkovou a další.

Co má Tereza Kostková společného s filmovou postavou?

„Jsem šťastná, že jsme film dokončili. Kvůli posledním obrazům jsme čekali na zimu a na sníh, ale nakonec jsme si museli sníh sami vyrobit, protože žádný nebyl. Celou tu dobu čekání jsem se těšila, že se s celým štábem na Slovensku zase uvidíme. Když jsem se nakonec měla vrátit na „místo činu“, které mám i s jeho lidmi ráda, cítila jsem až pověstné motýly v břiše,“ vzpomíná na závěr natáčení Tereza Kostková.

„Bylo to docela výstižné, protože i naše filmové postavy se vracely tam, kde jim už jednou bylo spolu dobře. V tu chvíli jsem se cítila úplně stejně, jako moje postava,“ dodává představitelka hlavní role.

Mohlo by vás zajímat: Tereza Kostková k životu potřebuje slunce. U moře ji ale zřejmě letos nepotkáte

Film se natáčel až v daleké Keni

„Dlouhé čekání na zimu a sníh nám nakonec přineslo luxus, jaký u nás běžně filmy nemají. Během té doby jsme totiž příběh rozvinuli, obohatili a dotočili jsme řadu dalších scén. Dokonce jsme se přesunuli i do Keni v Africe, o níž se původně pouze hovořilo. Natáčení v Keni s místním týmem pod vedením Darie Kimuli bylo úžasné a obohatilo nejen film, ale i nás samotné pro celý život,“ prozradila zkušená a úspěšná producentka Olga Núñezová.

„Věřím, že pozitivní atmosféra z natáčení se přenese i na diváky. Byla bych šťastná, kdyby z kina odcházeli s dobrým pocitem a s nadějí, že vždy může být všechno jiné a lepší. Protože nikdy nevíte, nikdy nemůžete říct nikdy,“ uzavírá producentka Olga Núñezová.

A jak komediální snímek vnímá sám jeho tvůrce? „Nikdy neříkej nikdy je pro mě specifický film, protože jsem do situací v něm mohl vložit něco ze sebe, své vlastní pocity. Doufám, že se nám do filmu povedlo dostat něco, co zavání člověčinou,“ říká o filmu, který vstoupí do kin 3. srpna, režisér Braňo Mišík.

Tereza Kostková po herectví toužila už jako malá:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.