7 životních témat, která Onurovi z Tisíce a jedné noci nejsou cizí

Onur Aksal je uhrančivý muž s tajemným úsměvem, kterým si podmaní všechny ženy. Minimálně jedna ho ale obdaří životní lekcí, na kterou nikdy nezapomene. Onur má stejně jako většina postav z Tisíce a jedné noci velice zajímavý život. O zásadních tématech v životě by tato oblíbená postava turecké telenovely mohla vyprávět.

Onur Aksal společně s Šeherezádou tvoří pár, který si je viditelně osudově souzený. Jen ty začátky jsou daleko náročnější, než by člověk čekal. Šeherezáda je zatlačena jako matka nemocného syna do kouta, a tak musí udělat to, co zachrání jejího syna. Vztah s Onurem začíná být čím dal tím složitější a propletenější. A dá se z něčeho takového vlastně vykřesat vztah s pevnými a zdravými základy?

TELENOVELA TISÍC A JEDNA NOC MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Na to budete nalézat odpověď na Prima LOVE každý pracovní den v 18.00 a v 18.55.

Teď se ale pojďme podívat na to, jaká životní témata byla Onurovi dána do vínku. Na jeho obranu musíme podotknout, že Onur to ani v dětství díky své matce neměl jednoduché, a to se dost možná odrazilo i v jeho chování, které je zpočátku nepřípustné.

6 POVOLÁNÍ, KTERÉ VYSTŘÍDAL PŘEDSTAVITEL ONURA Z TISÍCE A JEDNÉ NOCI

5 VĚCÍ, KTERÉ NEVÍTE O HLAVNÍ PŘEDSTAVITELCE TELENOVELY TISÍC A JEDNA NOC

VÍTE, V JAKÉ ZEMI SE VĚTŠINA HOLČIČEK A KLUKŮ JMENOVALA ŠEHEREZÁDA A ONUR? TURECKO TO NENÍ!

1) Nejoblíbenější dětská knížka

Když si malý Onur čte Pohádky tisíce a jedné noci, netuší, jak moc mu tato kniha ovlivní život. Něco o charakteru tak malého člověka to už ale přece jen vypovídá.

2) Matka

Onur žije od dětství sám se svou dominantní matkou, která ho vychovává. A to je první problém, který může život chlapce zásadně ovlivnit. Ne vždy v dobrém slova smyslu.

3) Výchova

Onurova matka se ho snažila vychovat tak, aby ženami pohrdal, protože se kvůli jedné takové ženě bez morálky rozpadlo kdysi manželství Onurových rodičů.

4) Smrt

Onur se už jako malý setkal s absencí či smrtí. Jeho otec zemřel a on vyrůstal bez otce.

5) Pohrdání

Po osudné noci s Šeherezádou dává bohatý podnikatel najevo, že ji považuje za nemorální ženu, která pro peníze ztratila svoji důstojnost. V nitru si však pomalu začíná uvědomovat, že mu architektka není úplně lhostejná.

6) Pokání

Velké překvapení čeká Onura ve chvíli, kdy se dozví, na co Šeherezáda potřebovala peníze. V ten moment ji začne vnímat úplně jinak a sám se musí zastydět.

7) Boj o lásku

Onur si plně uvědomuje, že je do silné ženy a architektky bezmezně zamilovaný. Ta ho však odmítá, jelikož se ji snažil ponížit. Onur se nevzdává a je rozhodnutý pro lásku bojovat tak dlouho, jak jen to půjde.

Sledujte na Prima LOVE telenovelu Tisíc a jedna noc každý pracovní den v 18.00 a v 18.55.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.