Jak popisuje vlastní ženu a hvězdu telenovely Tisíc a jedna noc její manžel?

Láska mezi slavnými herci se rozhořela přesně ve chvíli, kdy se rozhořela i před kamerou při natáčení turecké telenovely Tisíc a jedna noc. Jak popisuje vlastní ženu, představitelku Šeherezády, Halit Ergenc?

Jak vypadá život dvou nejúspěšnějších herců v Turecku? "Žijeme spolu úplně stejně, jako když spolu žijí dva účetní," usmívá se herec Halit Ergenc, jehož můžete znát z turecké telenovely Tisíc a jedna noc. Tu Prima LOVE vysílá každý den po 18. hodině. Můžete ji sledovat i v online archivu iPrima.cz.

Nečekaný návrat z Ameriky a role, která mu přihrála manželku

Jak jsme psali v minulém článku, herec Halit Ergenc žil nějakou dobu v Americe, kde se snažil dobýt svět na muzikálových prknech. Ačkoliv to vypadalo nadějně, všechno se změnilo ve chvíli, kdy dostal telefon od istanbulské produkce, jež se chystala obsadit slavný světový muzikál. Ale až cesta za jeho matkou ho donutila přiznat sám sobě pravdu o životě mladého herce v Americe.

CELÝ PŘÍBĚH O KAPITOLE AMERIKA A ŽIVOTĚ V NÍ PODLE HVĚZDY TISÍC A JEDNA NOC SE DOZVÍTE TADY

Když se herec rozhodl zůstat v Turecku, nabídl mu televizní a filmový byznys mnoho příležitostí vyzkoušet si hereckou profesi ve všech jejích barvách. Až došlo na práci v telenovele Tisíc a jedna noc, kam už Halit Ergenc nastupoval jako známý herec. Jeho hereckou partnerkou se stala teprve třiadvacetiletá herečka. A záhy se stala jeho ženou nejen na televzních obrazovkách.

ZAMILOVANÝ PŘÍBĚH PŘEDSTAVITELŮ TELENOVELY TISÍC A JEDNA NOC NAJDETE TADY

Ačkoliv se herci vzali 7. srpna v roce 2009 a v únoru následujícího roku porodila Bergüzar syna Aliho, začátky jejich vztahu nebyly jednoduché.

Nejslavnější televizní Šeherezáda manželkou

Turecká Elle se zeptala Halita Ergenc na to, jaká jeho manželka, Bergüzar Korel, kterou všichni dobře znají jako Šeherezádu, vlastně je. Odpověděl zasněně a s úsměvem na rtech.

"Řekl bych, že je to dynamická žena, která je zároveň citlivá a křehká duše," vypráví o své ženě, která nedávno výrazně změnila účes, herec Halit Ergenc.

Sledujte telenovelu Tisíc a jedna noc na Prima LOVE každý den po 18. hodině nebo online v archivu iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 6. 2024

Připomeňte svým blízkým, jak moc pro vás dnes znamenají, Berani. Slova mají obzvlášť velkou sílu. Neberte je na lehkou váhu. Buďte ohleduplní k tomu, jak se k druhým chováte. Snažte se zachovat klid a mír. Není dobré k někomu chovat zášť nebo v sobě nosit nenávist. Dobré vychování a upravený vzhled jsou klíčovými prvky tohoto dne.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.