Tisíc a jedna noc se vrací na Prima LOVE. Máme pro vás příběh jejich manželství a zamilované fotky

Když se z herců, kteří hrají zamilované, stanou životní partneři i v reálném životě, okamžitě se seriálu dostane upřímnějšího statusu. Najednou v něm lásku zkrátka vidíte a cítíte více. A takový pocit si zopakujete už od 1. dubna na Prima LOVE s tureckým fenoménem Tisíc a jedna noc.

Turecký seriál Tisíc a jedna noc se znovu objeví na obrazovkách Prima LOVE. Příběh krásné Šeherazády, která chce zachránit svého smrtelně nemocného syna, vás opět dojme.

Jak už bylo řečeno, dva hlavní představitelé Šeherezády a Onura, kteří v seriálu Tisíc a jedna noc představují milence, se do sebe zamilovali i v reálném životě a stali se z nich životní partneři. A jak už to tak bývá, jejich láska nabrala pořádně na obrátkách a obrátila nejen životy jich samotných vzhůru nohama. Mohla za to láska, ale také turecký bulvár.

První stíny v pohádce

Pro krásnou herečku Bergüzar Korely nebyla role Šeherezády startovací čárou do světa celebrit, stejně jako pro herce Halita Ergenca. Oba dva byli v herecké branži už poměrně zkušení a známí. Ergenca je o dvanáct let starší a v tureckém veřejném životě už byl jako herec a zpěvák dobře zavedený, zatímco mladá brunetka za sebou měla sice teprve pár televizních prací, ale významných.

Telenovela Tisíc a jedna noc dala této dvojici nový rozměr slávy, z které hlavně mladá herečka nebyla příliš šťastná.

"První opravdu velké těžkosti v životě začaly právě po roce 2005. Bylo mi třiadvacet a stala jsem se známou ze dne na den díky telenovele Tisíc a jedna noc. Byla to léta, kdy jsem nemohla vyjádřit sama sebe, protože jsem cítila, že se ke mne přistupuje nespravedlivě. Kritizovali moje hraní, jejich kritika vycházela každý den jako oznámení v novinách. Kromě profesionální sféry života se samozřejmě opírali i o můj osobní život. Jako samostatná lidská jednotka jsem tehdy nemohla udělat žádné vlastní rozhodnutí, které by nebylo ovlivněné mediálním vlivem. V podstatě jsem jen seděla a čekala, co se druhý den ráno o sobě dozvím v novinách. To je pocit, který si z těch let nejvíce pamatuji," vzpomíná herečka.

JAK VYPADÁ HEREČKA ZE SERIÁLU TISÍC A JEDNA NOC DNES? SHODILA VLASY!

VÍCE SE O STRASTECH HEREČKY Z TISÍCE A JEDNÉ NOCI DOZVÍTE TADY

Natáčení telenovely Tisíc a jedna noc (2006–2009) a milostný poměr herců byl vodou na mlýn místního bulváru, jelikož Halit Ergenca se v roce 2008 oženil s jinou ženou, herečkou Gizem Soysaldi, aby se s ní co nevidět rozvedl a v roce 2009 si vzal Bergüzar. Jejich vztah neschvalovala ani matka mladé herečky. Herci se i tak 7. srpna 2009 vzali a v únoru následujícího roku porodila Bergüzar syna Aliho.

6 POVOLÁNÍ, KTERÉ VYSTŘÍDAL PŘEDSTAVITEL SERIÁLU TISÍC A JEDNA NOC

Od té doby jsou jedno tělo a jedna duše. Bulvárem sice proběhly nepotvrzené zprávy o manželské krizi v roce 2011, ale ta se nikdy nepotvrdila. Jako dvojice se objevují společně i v tureckých filmových snímcích a stále patří mezi nejhvězdnější pár v Turecku.

5 VĚCÍ, KTERÉ NEVÍTE O PŘEDSTAVITELCE SERIÁLU TISÍC A JEDNA NOC

Turecký seriál Tisíc a jedna noc můžete sledovat na Prima LOVE od 1. 4.

PO ODVYSÍLÁNÍ KAŽDÉHO DÍLU NAJDETE TISÍC A JEDNU NOC V NAŠEM ONLINE ARCHIVU.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.