Tisíc a jedna noc se vrací na Prima LOVE. Máme pro vás příběh jejich manželství a zamilované fotky

Když se z herců, kteří hrají zamilované, stanou životní partneři i v reálném životě, okamžitě se seriálu dostane upřímnějšího statusu. Najednou v něm lásku zkrátka vidíte a cítíte více. A takový pocit si zopakujete už od 1. dubna na Prima LOVE s tureckým fenoménem Tisíc a jedna noc.

Turecký seriál Tisíc a jedna noc se znovu objeví na obrazovkách Prima LOVE. Příběh krásné Šeherazády, která chce zachránit svého smrtelně nemocného syna, vás opět dojme.

Jak už bylo řečeno, dva hlavní představitelé Šeherezády a Onura, kteří v seriálu Tisíc a jedna noc představují milence, se do sebe zamilovali i v reálném životě a stali se z nich životní partneři. A jak už to tak bývá, jejich láska nabrala pořádně na obrátkách a obrátila nejen životy jich samotných vzhůru nohama. Mohla za to láska, ale také turecký bulvár.

První stíny v pohádce

Pro krásnou herečku Bergüzar Korely nebyla role Šeherezády startovací čárou do světa celebrit, stejně jako pro herce Halita Ergenca. Oba dva byli v herecké branži už poměrně zkušení a známí. Ergenca je o dvanáct let starší a v tureckém veřejném životě už byl jako herec a zpěvák dobře zavedený, zatímco mladá brunetka za sebou měla sice teprve pár televizních prací, ale významných.

Telenovela Tisíc a jedna noc dala této dvojici nový rozměr slávy, z které hlavně mladá herečka nebyla příliš šťastná.

"První opravdu velké těžkosti v životě začaly právě po roce 2005. Bylo mi třiadvacet a stala jsem se známou ze dne na den díky telenovele Tisíc a jedna noc. Byla to léta, kdy jsem nemohla vyjádřit sama sebe, protože jsem cítila, že se ke mne přistupuje nespravedlivě. Kritizovali moje hraní, jejich kritika vycházela každý den jako oznámení v novinách. Kromě profesionální sféry života se samozřejmě opírali i o můj osobní život. Jako samostatná lidská jednotka jsem tehdy nemohla udělat žádné vlastní rozhodnutí, které by nebylo ovlivněné mediálním vlivem. V podstatě jsem jen seděla a čekala, co se druhý den ráno o sobě dozvím v novinách. To je pocit, který si z těch let nejvíce pamatuji," vzpomíná herečka.

JAK VYPADÁ HEREČKA ZE SERIÁLU TISÍC A JEDNA NOC DNES? SHODILA VLASY!

VÍCE SE O STRASTECH HEREČKY Z TISÍCE A JEDNÉ NOCI DOZVÍTE TADY

Natáčení telenovely Tisíc a jedna noc (2006–2009) a milostný poměr herců byl vodou na mlýn místního bulváru, jelikož Halit Ergenca se v roce 2008 oženil s jinou ženou, herečkou Gizem Soysaldi, aby se s ní co nevidět rozvedl a v roce 2009 si vzal Bergüzar. Jejich vztah neschvalovala ani matka mladé herečky. Herci se i tak 7. srpna 2009 vzali a v únoru následujícího roku porodila Bergüzar syna Aliho.

6 POVOLÁNÍ, KTERÉ VYSTŘÍDAL PŘEDSTAVITEL SERIÁLU TISÍC A JEDNA NOC

Od té doby jsou jedno tělo a jedna duše. Bulvárem sice proběhly nepotvrzené zprávy o manželské krizi v roce 2011, ale ta se nikdy nepotvrdila. Jako dvojice se objevují společně i v tureckých filmových snímcích a stále patří mezi nejhvězdnější pár v Turecku.

5 VĚCÍ, KTERÉ NEVÍTE O PŘEDSTAVITELCE SERIÁLU TISÍC A JEDNA NOC

Turecký seriál Tisíc a jedna noc můžete sledovat na Prima LOVE od 1. 4.

PO ODVYSÍLÁNÍ KAŽDÉHO DÍLU NAJDETE TISÍC A JEDNU NOC V NAŠEM ONLINE ARCHIVU.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.