Bonus z Tlouštíků: Kristýna otevřeně o drsných stránkách života s morbidní obezitou

Díky Kristýně Seifertové, která si nejen v pořadu Tlouštíci sáhla na dno, si dopady obezity a života s 206 kilogramy váhy můžete lépe představit.

Málokdo umí otevřeně promluvit o něčem, co se ve společnosti „nenosí“. Kristýna Seifertová (40) to zvládla a možná mnohým dalším tlouštíkům pomůže svojí otevřeností otevřít oči.

Činnosti, které přiměřeně vážící člověk skutečně neřeší, jsou v životě morbidně obézních lidí nepřekonatelnými překážkami. Připomeňme, že na začátku své cesty k záchraně života s pořadem Tlouštíci Kristýna vážila 206 kg.

Na cestu letadlem si musí kupovat dvě letenky, stejně jako automaticky platí dvě jízdenky v autobuse. Když si Kristýna chce v obchodě vyzkoušet novou obuv, nezvládne tento běžný úkon bez asistence prodavaček. O jízdě na koni jen sní, protože ví, že „bych ho normálně zabila“.

Bonusové video – Pusťte si extra scénu z 5. dílu pořadu Tlouštíci a dozvíte se přesně, co Kristýnu trápilo nejvíce:

Dovedete si představit, že by vaši známí museli například při volbě restaurace přemýšlet nad dostatečně širokými židlemi nebo že ve většině moderních pražských kin si s takovými rozměry prostě nesednete?!

Bonusové video 2 – Po několika letech v divadle díky extra sedadlům:

Jak se Kristýna poprala s hubnutím a jestli se jí opravdu podařilo zhubnout, na to se podívejte v pořadu Tlouštíci ve čtvrtek ve 21.35 na Primě.

Celý příběh Kristýny si přečtěte níže:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.