Exkluzivní scéna: Poslouchám od vás jenom blbý řeči, křičela na odborníky Kristýna v dietě

Odborníci z pořadu Tlouštíci chtějí 206kilové Kristýně Seifertové pomoci. Ona je ale psychicky na dně a na jednom ze sezení přestala krotit emoce. Jak se lidově říká, vybouchla. Na hlavy odborníků se snesla sprcha výčitek a vulgarit.

Proměna životního stylu další hrdinky pořadu Tlouštíci byla skutečně velkou zkouškou pro všechny zúčastněné. Příběh čtyřicetileté Kristýny Seifertové je vzácnou a pro mnohé jistě poučnou ukázkou faktu, že když se chce, jde změnit i zdánlivě nemožné.

Všechno jde, i když právě Kristýna několik měsíců vydržela opakovat, že „to nejde“.

K emočnímu výbuchu došlo ve chvíli, kdy na základě nepovzbudivých naměřených hodnot a parametrů odborníci Kristýnu upozornili, že například porušováním výživového plánu prostě bude i nadále hubnout zbytečně pomalu. Ona jim připomněla výčet překážek, které jí údajně brání v nastaveném procesu – bolavé nohy, únava, málo času, moc vzdálené fitko, stres a další.

Vim, že tohle musim dělat, jinak chcípnu

„Těch posledních čtrnáct dní jsem ráda, že jsem se prostě nezbláznila,“ spustí Kristýna, když se jí výživový poradce s koučkou snaží posunout v hubnutí dále a vyvést ji z cyklu lží a smyšleného „nejde to“. S každou další připomínkou emoce uvnitř Kristýny jen bublají.

„Vim, že tohle musim dělat, jinak chcípnu,“ pokračovala Kristýna výlevem hněvu i smutku a v určité beznaději, že nehubne rychleji. „No nejde mi to. Prostě mi to nejde. Tak co mám dělat,“ ptá se. „To, že to nedělám posledních, ku*va, čtrnáct dní jen proto, abych se z toho nezbláznila. Mně neni dobře a já se o tom odmítám bavit...,“ zuří zoufale.

Pusťte si exkluzivní scénu, v níž Kristýna vlastně vyčítá odborníkům svoje vlastní chyby:

„Já si myslim, že se svým způsobem dobrovolně zabíjí, ale co mě fascinuje při jejím intelektu, ona o tom ví,“ komentovala výlev Kristýny koučka Janka Chudlíková. Obrátit negativní postoj Kristýny ji stálo značné úsilí. „Pokud nezmění myšlení, že se musí dát na první místo, že to je jediná věc, ve které nemůže dělat kompromisy a kde musí zabojovat sama se sebou, tak to prostě nebude fungovat,“ konstatovala koučka Janka Chudlíková, která i přes všechny takové negativní reakce svých klientů zůstává stále na jejich straně.

V další exkluzivní ukázce už Kristýna, konfrontová s pravdou, dává jasně najevo, jak nevěří doporučením Janky. Její metody označuje za „blbý řeči“.

Sledujte další premiérový díl pořadu Tlouštíci a silný příběh Kristýny ve čtvrtek ve 21.35 na Primě. Více rad pak sledujte v navazujícím magazínu Tlouštíci extra.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.