Herečka z Velvet a Trpkého vína má doma nerozvedeného zajíčka!

Španělská herečka Paula Echevarría si zahrála jako Ana v seriálu Velvet, sledovat ji aktuálně můžete jako Lucíu v dalším španělském seriálu Trpké víno, který vysíláme každý den na Prima LOVE po 22. hodině. Herečka těsně před rozvodem naznačila, že po jejím boku je někdo nový. Dnes je mladík oficiálním partnerem slavné španělské herečky.

Jednačtyřicetiletá španělská herečka, Paula Echevarría, je už matkou malé dcery. Paula patří mezi jedny z nejúspěšnějších hereček ve Španělsku a má největší počet followerů na Instagramu ve Španělsku. Paula je bývalá modelka a milovnice módy, takže její módní vkus a experimentování s oblečením můžou její fanoušci sledovat pravidelně. Jak už bylo řečeno, ačkoliv je herečce jednačtyřicet let, nebojí se módních experimentů, jako je minisukně nebo rockový styl.

Televizní role bývalé modelky

Okatou Paulu diváci milují hlavně ze seriálu Velvet, který dávala Prima LOVE po desáté večerní. Herečka zde ztvárnila Anu, jež musí opravdu dlouho čekat na svou lásku, majitele oděvní firmy, v které ona sama pracuje od mládí.

Španělský seriál Trpké víno zase navazuje na tradiční španělské víno a rodinné firmy, které víno vyvážejí do celé Evropy. Její postava je novinářka Lucía přestěhovaná do New Yorku. V momentě, kdy dostává tu nejlukrativnější novinářskou práci, se dozvídá, že její otec a hlava celé vinařské firmy zemřel. Vrací se zpět do rodného Španělska, aby zachránila společně s bratrem firmu.

SERÁL TRPKÉ VÍNO MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Rozvod herečky

Nedávno jsme vás informovali o tom, že se španělská herečka rozvádí po svém desetiletém manželství se zpěvákem Davidem Bustamantem. Pár spolu má desetiletou dcerku Danielku. Tu mají ve střídavé péči. Fanoušci herečky si ale mohli už během této doby všimnout, že na Instastories se objevuje sexy mladík po jejím boku. Zatím neoficiálně.

Pár měsíců už ale představitelka Lucíi v Trpkém víně ukazuje svého nového přítele. Paula je momentálně zamilovaná do o skoro deset let mladšího španělského fotbalisty Miguela Torrese. Zda se i mladý fotbalista rozvedl s manželkou, zatím není známo. Láska je to ale veliká, jak můžete sami vidět na fotografiích.

Sledujte Trpké víno na Prima LOVE po 22. hodině každý den.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.