Hvězda Trpkého vína a Velvet vám představí jarní módu. Nosí hit sezony – batiku!

Španělka Paula Echevarria, herečka, kterou znáte ze seriálu Trpké víno, miluje módu. Nechte se inspirovat bývalou modelkou a jejím vkusem.

Seriál Trpké víno můžete sledovat na Prima LOVE každý den ve 22.00. Jednačtyřicetiletá herečka Paula Echevarria je už více jak deset let úspěšnou španělskou herečkou, kterou čeští diváci poznali poprvé jako představitelku Any v seriálu Velvet, kde si zahrála ženu, jež celý život čeká na muže, kterého miluje už od dětství.

V Trpkém víně ji můžete sledovat denodenně, zahrála si tu Lucíu, mladou novinářku žijící v New Yorku, která se musí vrátit po smrt otce do Španělska, aby společně se zbytkem rodiny zachránila rodinnou vinici.

TRPKÉ VÍNO MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Móda podle nejoblíbenější španělské herečky

Móda herečce Paule Echevarrie zkrátka jde, rozhodně to není náhodou, už teď je vám nejspíš jasné, že krása této brunetky rozhodně nešla přehlédnout ani dříve. Paula Echevarria byla dlouhá léta, už od puberty modelkou, a to docela úspěšnou. Paula se tedy od mládí pohybovala ve světě módy a osvojila si její základní pravidla tak, aby je následně mohla úspěšně popřít a vytvořit si tak vlastní styl. Ten se nebojí ničeho. Herečku uvidíte v rozpustilých šatech, upnuté minisukni, ale i v sukni s teniskami. Jejím velkým potěšením jsou viditelně kabelky slavných návrhářských domů, jako je ikonický Dior či Chanel.

HEREČKA Z TRPKÉHO VÍNA RANDÍ SE ZADANÝM ZAJÍČKEM

Co tedy nosí na jaře oblíbená herečka z Prima LOVE?

Batika se vrací

Ačkoliv by to mohlo vypadat, že stará praktika barvení oblečení už má to nejlepší dávno za sebou, herečka poukazuje na nenápadný hit na módních molech. Batika se toto léto vrací v plné síle, ačkolv poněkud jinak než ve formě bavlněných triček vytvořených na dětském táboře.

Oranžová barva je v rámci módy dost odvážným výběrem, ale toho se herečka nikdy nebojí. Její odvaha se vyplatila.

Klasika od Chanelu nikdy nezestárne a rozhodně vás neudělá starší.

Sledujte Trpké víno na Prima LOVE ve 22.00 nebo online v archivu iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.