Prima LOVE pokračuje ve španělských seriálech. Po Grand hotelu uvidíte Trpké víno

Seriály Velvet a Grand hotel pocházejí ze španělských televizních studií a u českých diváků mají velký úspěch. Proto se Prima LOVE rozhodla pokračovat v programu a od 19. 3. bude pokračovat se seriálem Trpké víno. V březnu budete sledovat příběh dvou znepřátelených vinařských rodů a samozřejmě rostoucí lásku mezi mladými lidmi.

Osudy dvou španělských vinařských rodů se proplétají a střetávají v napínavém seriálu plném tajemství, lásky, humoru i trpkého zklamání. Cortázarovi berou víno jako lukrativní byznys. Pro Revertesovy je vinařství životní styl. Navzdory nepřekonatelným rozdílům udržují rodiny křehkou rovnováhu. Ale když obě vinařství zasáhnou nečekané události, rozhoří se mezi nimi dramatický souboj emocí. Trpké víno je poutavá televizní sága s nečekanými zvraty.

Na rodinů Cortázarových se usmálo štěstí. Miguel Cortázar (Tristán Ulloa) získal milionový kontrakt, díky kterému se z rodinného podniku konečně stane jeden z nejdůležitějších a nejvýnosnějších vinařství v celém regionu. Proto se jeho otec Don Vicente Cortázar (Emilio Gutiérrez Caba) rozhodl Miguela odměnit za námahu a obětavost tím, že mu přenechal místo manažera firmy. Jenže pak se všechno zkomplikuje. Důležitý klient se rozhodne odstoupit od dohody a místo Cortázarových dá přednost konkurenci – menšímu rodinnému vinařství Reverte, o které se stará Don Jesús (Carlos Álvarez‐Novoa) se synem Danielem (Ricard Sales). Miguel zaslepený chamtivostí si to však nenechá líbit. Aby zabránil nové obchodní dohodě, je ochotný snížit se k čemukoliv… Když vinařství zasáhne tragédie, Jésusova dcera Lucía (Paula Echevarría), která si původně zvolila jinou kariéru, se musí vrátit domů a vyrovnat se s minulostí. Lucía nemá na vybranou. Nezbývá jí, než se postavit tváří v tvář rozhodnutí, které navždy změní životy všech. Trpké víno je španělská rodinná televizní sága o střetu mezi velkými moderními firmami zaměřenými na co největší zisk a malými rodinnými vinařstvími, která využívají tradiční metody a postupují s láskou k přírodě. Realistické a napínavé příběhy Trpkého vína jsou plné dramatu, humoru, tajemství, lásky a trpkého zklamání.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.