Celebrity

9. března 2022 12:50

red

Usain Bolt, antilopa, žirafa či slon? Herci ze ZOO hádají, jakému zvířeti patří stopy a kosti

ZOO - Stopaři z vás nikdy nebudou! Surikaty zkouší herce ze zvířecích stop

Tým Prima Pauza si pro herce se seriálu ZOO připravil další vypečený kvíz. Tentokrát budou Michaela Pecháčková, David Kránský, Vladimír Kratina a Šimon Bilina přiřazovat ke zvířatům jejich stopy a v jednom bonusovém případu i kost. Jak dopadnou?

První tajemný odlitek o průměru kolem 20 cm patří podle Davida Gránského tygrovi, oproti tomu Vladimír Kratina alias Raul tipuje medvěda. Michaela Pecháčková a Vojtěch Vovesný se přiklání spíš k tipu Davida Gránského, podle Šimona Biliny jde také o medvěda. Pravdu bude mít nakonec Vojtěch Vovesný se svým druhým tipem. O jakého krále zvířat se jedná?

Jak si herci poradí se stop zvířat ze ZOO

Další jde na řadu pořádné kopýtko. „To vypadá jako nějaká mistička nebo nářadí,“ uvažuje nahlas seriálový Albert Polák (David Gránský) a ještě jednou se raději ujišťuje, že se opravdu jedná o zvířecí stopu. Na rozdíl od svých hereckých kolegů i přes prvotní nejistotu jako první správně tipuje, že se jedná o kopyto. Jsou totiž i tací, kteří v neznámém předmětu tuší horní čelist a patro medvěda…

Nakonec herci dojdou závěru, že se jedná o kopyto. Je to ale nosorožec, zubr nebo snad zebra? Pravdu bude mít David Gránský, kterému se v podobných kvízech tradičně daří. Komu ale kopyto opravdu patří?

Závěrečná kvízová otázka nesměřuje na stopu, ale na v úvodu videa zmiňovanou, dle Davida Gránského pořádně těžkou, kost. Je to stehenní kost Usaina Bolta? Antilopy? Žirafy nebo snad slona? Odpověď vás překvapí a najdete ji ve videu!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.