BONUS 1: Z maléru do Maleru. Podnikání pana Plachého včera dnes a zítra

David Plachý vedl společně s přítelkyní nevýdělečný podnik Letem světem. Zdeněk Pohlreich jej pro přehršel jídel v nabídce výstižně nazval pražským Las Vegas. Dnes se pan Plachý věnuje provozu nového podniku. Nakolik si vzal rady šéfa k srdci? Pusťte si náš bonusový rozhovor s ním na úvodním videu.

Takhle to vypadalo v restauraci Letem světem pod vedením Davida Plachého v Ano, šéfe!: „Na tom jídle není nic špatnýho, ale je stejně rozlítaný jako ten interiér. Norská ryba, francouzské ratatouille, italské tagliatelle a k tomu smetanová omáčka. Navíc je to studený. Jestli bych se sem měl kvůli něčemu vrátit, tak kuchyně by to určitě nebyla.“

A co současnost? Celý středeční díl Už dost, šéfe si můžete pustit na Prima PLAY. Najdete tam i řadu video bonusů.

Což takhle dát si svatbu, šéfe? I v La Maleru se situace zlepšila. Ve zdraví tam překonali obě návštěvy obávaného šéfa. Jsou spolu sedm let, mají dvě děti, provozují restauraci.

Není čas stát se Plachými?:-)

Autor: Zuzana Schneidewind Kamera:Jan Kundera

Sdílejte článek
Štítky šéfe

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.