BONUS 1: Z maléru do Maleru. Podnikání pana Plachého včera dnes a zítra

David Plachý vedl společně s přítelkyní nevýdělečný podnik Letem světem. Zdeněk Pohlreich jej pro přehršel jídel v nabídce výstižně nazval pražským Las Vegas. Dnes se pan Plachý věnuje provozu nového podniku. Nakolik si vzal rady šéfa k srdci? Pusťte si náš bonusový rozhovor s ním na úvodním videu.

Takhle to vypadalo v restauraci Letem světem pod vedením Davida Plachého v Ano, šéfe!: „Na tom jídle není nic špatnýho, ale je stejně rozlítaný jako ten interiér. Norská ryba, francouzské ratatouille, italské tagliatelle a k tomu smetanová omáčka. Navíc je to studený. Jestli bych se sem měl kvůli něčemu vrátit, tak kuchyně by to určitě nebyla.“

A co současnost? Celý středeční díl Už dost, šéfe si můžete pustit na Prima PLAY. Najdete tam i řadu video bonusů.

Což takhle dát si svatbu, šéfe? I v La Maleru se situace zlepšila. Ve zdraví tam překonali obě návštěvy obávaného šéfa. Jsou spolu sedm let, mají dvě děti, provozují restauraci.

Není čas stát se Plachými?:-)

Autor: Zuzana Schneidewind Kamera:Jan Kundera

Sdílejte článek
Štítky šéfe

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.