Pohlreich v roli revizora. Novinka Už dost, šéfe! přichází

Šéf se neschovává někde za bukem. Šéf se rovnou a bez vyzvání vrací na místo činu z pořadu Ano, šéfe! Žádnou velkou nostalgii během jeho návratů nečekejte. Realita je nesmlouvavá. Nenechte si ujít nový pořad se Zdeňkem Pohlreichem v hlavní roli.

Během šesti dílů série Už dost, šéfe vás Zdeněk Pohlreich zavede do dvanácti vybraných restaurací, v nichž se před časem natáčelo pět cyklů pořadu Ano, šéfe.

Začínáme 30. října. Sledujte nový pořad Už dost, šéfe! každou středu ve 21.45

Vše o pořadu najdete ve speciálu ZDE

Tentokrát se Zdeněk Pohlreich přesvědčí, nakolik uposlechli v daném podniku jeho doporučení a k čemu jim pomohla. Jak se majitelé restaurací popasovali se zátěžovou zkouškou? A komu nebylo pomoci?

První díl tuto středu nás zavede do restaurace Bohéma v Brně:

Šéf seřve, poradí, pomůže i zkontroluje

V novém pořadu půjde i o poutavé lidské osudy. Jak uvidíte, někteří majitelé si otevřeli novou restauraci jinde a dělají stejné chyby. Některé podniky mají nového majitele, v jiných byl zase komplet vyměněn personál. A dojde i na přehodnocení udělených (nebo neudělených) hvězd.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.