Zdeněk Pohlreich se vrací do Bohémy. Jak to tam vypadalo v éře pořadu Ano, šéfe!? Přehrajte si celý díl

To tu ještě nebylo. Zdeněk Pohlreich porušil svůj slib. Hned v 1. dílu pořadu Už dost, šéfe! ho čeká v podniku, v němž před dvěma lety výjimečně předčasně stopnul natáčení, hned několik změn. Pomohly však? Připomeňte si celý díl o Bohémě na videu v článku.

První návrat Zdeňka Pohlreicha se odehrává v kdysi slavné brněnské restauraci Bohéma. Vzpomínáte si, k čemu v ní došlo v pořadu Ano, šéfe?

Vše o pořadu Už dost, šéfe! najdete ZDE

Tehdy zaznělo ono slavné prohlášení Zdeňka Pohlreicha "v tom nejedu". Poté poprvé v historii pořadu předčasně ukončil natáčení.

V Bohémě ho v roce 2011 nevyvedly z míry ani tak nekvalitní služby, ale fakt, že majitelé nevypláceli mzdy svým zaměstnancům a dlužni byli i za nájem. Kvůli svým podnikatelským praktikám skončili před soudem, jeden dokonce s podmínkou.

Děs a hnus v Brně před dvěma lety. Připomeňte si takřka legendární návštěvu ZP v Bohémě.

Bohéma se zvedá ze dna

Daniela Kundrová krachující podnik opět otevřela před tři čtvrtě rokem. Přihlásila se do konkurzu na novou provozní Bohémy, vyhrála ho, zaplatila dluh ve výši 80 tisíc po předchozích majitelích, a vyrazila měnit více než kritickou pověst restaurace.

V 1. dílu Už dost, šéfe! uvidíte například jakou zkouškou musela restaurace projít. Říká se jí nárazový zátěžový test, při němž produkce pořadu pozvala v jednu chvíli 180 lidí. Kuchaři I číšníci se najednou museli popasovat s objednávkou asi 250 jídel.

Zvládli v nové Bohémě zátěžový test? Sledujte nový pořad Už dost, šéfe! každou středu ve 21.45 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky šéfe

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.