Prostřeno! plné rýpání a taktiky. Kdo bude mít u večeře urny?

Prostřeno! XXVII (51) - upoutávka

Prostřeno! bude opět velmi zajímavé. Přinese chutné, exotické, netradiční, ale i běžné recepty. Kdo si tentokrát sáhne na výhru? A kdo se nebude štítit taktiky a nefér bodování? Komu se podaří pracovat také s úkolem týdne, kterým je tentokrát příprava dětského jídla?

Potvrdí se, že při vaření získávají plusové body rázné ženy, nebo naopak překvapí jediný muž týdne a ohromí svým menu? Bude sázkou na jistotu klasická kuchyně, nebo tentokrát zaujmou spíš experimenty? Někdo si představení v kuchyni užije, jinému se moc dařit nebude. Exotické potraviny možná nejsou tak snadné na přípravu.

Soutěžící budou jako už tradičně bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může vynést 10 tisíc navíc. Ze stejné částky se pak může těšit i jeden z diváků, pokud ovšem bude mít trochu štěstí. Sledujte proto Prostřeno!, hlasujte – a třeba to budete právě vy!

Pondělí: Důchodkyně Helena (63) v Prostřeno! účinkuje podruhé

Vystudovala střední zemědělskou školu obor chovatelství a mechanizace, hipologie. Helena pracovala jako dělnice a obsluhovala čerpací stanici. Nyní je v důchodu, má dva syny, je rozvedená a má přítele. Pokud by vyhrála, dala by peníze synům. Jako zábavu si pro své hosty připraví kvíz. Menu poskládala z jídel, která má ráda. K vaření má kladný vztah, je klidná, dokud ji někdo nerozčílí. Jenže to ostatní soutěžící zatím nevědí. Co na Helenino menu řeknou a podaří se někomu ji vytočit? To se dozvíte už v pondělí.

Úterý: Telefonní operátor Karel (33) o sobě tvrdí, že je kliďas

Má přítelkyni a žije s ní a jejím synem. Karel má z předešlého vztahu také syna. Přihlásil se, aby měl možnost vyhrát a získat peníze na svatbu, kterou s partnerkou plánuje. Připravuje jídla, na něž má aktuálně chuť a která vaří často. Baví ho zkoušet nové recepty a rád vaří koprovku. Při zábavě se bude zpívat. Nejvíce se Karel těší na nové zkušenosti. Jak jeho klasické menu zaujme?

Středa: Laborantka Lucie (34) se nepřihlásila do soutěže sama

Přihlásila ji kamarádka a Lucie k tomu přišla jako „slepá k houslím“. Nejdříve účast odmítla, ale pak si řekla, že zkusit se má vše a žije jen jednou. Pořad pravidelně sleduje a zná ho velmi dobře. Pokud by vyhrála, zaplatila by si dovolenou na Kubě. Jako zábava bude hádání po hmatu. Má ráda jídla, která bude vařit. Je svobodná, ale má přítele. Žije s jedenáctiletou fenkou Boženkou, jež je její největší parťačka. Doma moc času netráví a nenechají si ujít žádnou zajímavou událost. Ráda připravuje vše, co se nově naučí (jídlo, techniku nebo úpravu surovin), v oblibě má vývary. Hostům připraví kachní. Sledujte už ve středu, jak bude soutěžícím chutnat.

Čtvrtek: Zdenka (44) je nyní na neschopence

Vystudovala střední školu. Pracovala jako servírka, poté měla bary a hernu a nyní je na neschopence. Má pět dětí – čtyři syny a jednu dceru. Do pořadu ji přihlásila dcera, protože podle ní umí dobře vařit. Pokud by vyhrála, zaplatila by dovolenou svým dětem. Sama o sobě tvrdí, že je přátelská, ale někdy se i rozčílí. Jednou si položila telefon na digestoř, ten spadl a skončil v polévce. Jako zábavu si pro své hosty připraví zdobení dortů, které si poté odnesou domů jako dárek. Tato jídla si vybrala, protože jsou nejoblíbenější u její rodiny. Soutěžící překvapí, že má v obývacím pokoji urny. K tomu má ovšem Zdena patřičné, i když dost strašidelné vysvětlení.

Pátek: Maminka na mateřské dovolené Anna (44) je přesvědčena, že výborně vaří

Má střední obchodní vzdělání. Podnikala ve stánkovém prodeji a nyní je na mateřské dovolené. Je vdaná a má tři děti – dvě jsou již dospělé, nejmladší dceři je rok a půl. Do pořadu se přihlásila sama, protože ráda a výborně vaří. Pokud by vyhrála, jela by s rodinou na dovolenou. Má ráda česká jídla. Moc je doma nevaří, ale někdy pro manžela připraví na přání i knedlíky. Mezi její oblíbená jídla patří kachna se zelím a knedlíkem. Jak se jí bude v kuchyni dařit a koho její menu oslní?

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 7. 2024

Berani, smíchejte dnes realitu s trochou fantazie. Na chvíli si odpočiňte a odreagujte se. Zkuste strávit čas meditací a vyčistěte si hlavu od každodenních starostí. Uklidňující, relaxační činnosti jsou tím nejlepším způsobem, jak dnešní den strávit. Vydejte se na procházku s přáteli a ponořte se do hovoru na obskurní témata. Dopřejte si čas a prostor pro snění.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.