zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

8 nápadů, jak si letos na Vánoce vyzdobit okna

8 nápadů, jak si letos na Vánoce vyzdobit okna
Autor: Pinterest.com 8 nápadů, jak si letos na Vánoce vyzdobit okna
anna kopečková , Vydáno: 01.12.2018
Na Vánoce zdobíme stromečky, malujeme perníčky, vyrábíme adventní věnce, ale pokud jde o okna, do nich postavíme pár svíček nebo pověsíme hvězdu. Přitom okna jsou jednou z nejdůležitějších částí našich obydlí, spojují nás s okolním světem. A skýtají i spoustu krásných možností, jak je můžeme vyzdobit.

reklama

Pokud nechcete do oken věšet zelené girlandy ověšené kouličkami, máme pro vás inspiraci, jakými dekoracemi si letos na Vánoce můžete zpříjemnit výhled ven. 

Barevné kouličky

Barevné kouličky
Autor: seshell.com Barevné kouličky

Kouličky k Vánocům patří a nemusí být jen na stromečku. Zavěste si je i do oken. Mohou být v jedné nebo ve více barvách a v různých velikostech. Zavěste je na vlasec, který nebude vidět, a můžete je ještě proložit řetězem s malými led světýlky.

S voňavými pomeranči

Voňavé pomeranče
Autor: landscapemagazine.co.uk a xmas3.ml Voňavé pomeranče

Pomeranče ozdobené hřebíčky jsou nejen krásné, ale i voňavé. Udělejte si jich víc a pověste je do okna. Do každého pomeranče zapíchněte ze spodní strany pomocí špendlíku dvě stužky nebo nitě, natáhněte je ze čtyř stran kolem pomeranče nahoru a svažte k sobě. Do pomerančů pak zapíchejte hřebíčky, ozdobte je mašlemi a zavěste.

Se stromečky

Se stromečky
Autor: Pinterest.com Se stromečky

Dekorační dřevěné stromečky se dají před Vánoci sehnat skoro všude. Udělejte si z nich na parapetu zimní krajinu a doplňte je třeba řetězem s malými světýlkami nebo větví, na kterou zavěsíte dřevěné hvězdičky. 

Elegantní všehochuť

Elegantní všehochuť
Autor: seshell.com a Pinterest.com Elegantní všehochuť

Krásná dekorace může vzniknout i z citlivě zkombinovaných vánočních ozdob, které zavěsíte na garnýž nebo hezkou větev. Využijte kouličky, hvězdičky, šišky, přidat můžete i lucerničky, které budou večer hezky zářit.

Se zelenými věnečky

Se zelenými věnečky
Autor: etsy.com Se zelenými věnečky

Proč mít jen jeden věnec? Vyzdobte si okno několika zavěšenými malými věnečky. Příliš dekorací by v tomto případě bylo možná na škodu, takže udělejte věnečky klidně úplně jednoduché, z chvojí nebo buksusu, a zavěste je na červené mašle.

S perníčky

S perníčky
Autor: christmas.snydle.com S perníčky

Sladké perníčky se na Vánoce pečou asi v každé rodině, většinou už koncem listopadu nebo začátkem prosince. Udělejte si z pár kousků hezkou dekoraci. Zavěste je na mašličky nebo režné provázky a pověste na garnýž či hezkou větev umístěnou v okně. 

S papírovými stromečky

S papírovými stromečky
Autor: theartinlife.com S papírovými stromečky

Krásná a jednoduchá dekorace třeba do dětského pokoje. Na výrobu vám stačí zelený papír, ze kterého vystřihnete kolečka. Nastřihněte je na jedné straně do půlky, stočte do kornoutku a zafixujte lepidlem. Stromečky přilepte na vlasec a zavěste do okna.

S malovanými kouličkami

S malovanými kouličkami
Autor: christmas.snydle.com S malovanými kouličkami

Nemáte-li co do okna zavěsit, tak si ozdoby na okno namalujte. Například barvami na sklo, ale pokud se vám nechce pak okna čistit, kupte si speciální fólii, kterou na sklo přilepíte a na ni pak budete malovat.

-jk-

 

reklama

Související témata: Vánoce , dekorace , DIY

reklama

Přečtěte si také

reklama