Pátá lekce: Pořádná grilovačka pod taktovkou šéfa

Letní evergreen je tady! Grilování je tématem věčným a přitom stále aktuálním i vděčným. Vždyť kdo by rád neposeděl s přáteli u ohně a nekonzumoval při tom lahůdky z grilu. Vyzkoušejte si se šéfem například výrobu vlastních marinád nebo delikatesu v podobě grilovaného mletého masa.

„Rozpalte gril!“ Zavelí úvodem pátého dílu šéf. Jak zjistí jeho učni, na začátku většiny dobrot z ohně jsou marinády a správný výběr suroviny. Pak šéf ukáže svým kuchařským pravítkem, vařečkou, odkud pochází maso na steak, na bifteky, i napoví receptury na jednoduché a přitom výtečné marinády.

Není nad praktickou lekci. Proto se nezapomeňte dívat na Vařte jako šéf! ve čtvrtek večer ve 21.40 na Prima family.

Tady najdete malou ukázku, abychom vás navnadili:

Vše o pořadu Vařte jako šéf! najdete ZDE

Dále se v 5. díle podívejte, jak dlouho se připravuje biftek krvavý, medium nebo propečený. Na co při jeho přípravě máte úplně zapomenout. A co s takovou panenkou? Ve své škole vaření vás Zdeněk Pohlreich naučí zase o něco více.

Odvysílané díly pořadu Vařte jako šéf! si můžete pustit na Prima PLAY

Další recepty zaměřené na maso a inspirace do kuchyně najdete na webu Prima FRESH

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.