Vařte jako šéf! Ve 2. díle skvělé polévky

Polévka je grunt, ovšem jen když je dobře uvařená. Pokud zrovna tomuto životabudiči neholdujete, třeba proto, že vám polévky znechutili ve školní jídelně, vyzkoušejte ty od Zdeňka Pohlreicha. Ve čtvrtek vás pan šéfkuchař naučí recepty na extra silný vývar consommé, brokolicový krém a kulajdu.

Druhý díl nové show Vařte jako šéf! uvidíte ve čtvrtek 30. května ve 21.30.

K vynikajícím polévkám mistr Pohlreich například přidá radu, čím je vylepšit. Naučte se pracovat se zavářkami i efektivně vykostit kuře. Objevte kouzlo hovězí oháňky. A dojde i na zkušenosti z předchozího dílu. Konkrétně v kulajdě najde totiž své čestné místo ztracené vejce.

Vše o pořadu, včetně receptů, naleznete ve speciálu ZDE

Pokud jste nestlihli sledovat recepty na vejce v 1. díle kuchařské školy Zdeňka Pohlreicha Vařte jako šéf!, nevěšte hlavu. Můžete si je prohlédnout na Prima Play ZDE

Na co se ve čtvrtek můžete těšit v kuchyni šéfa? Šéf ukáže vývar vývarů consommé - čtěte ZDE.

Nový web Prima FRESH zaostřeno na polévky ZDE

Ochutnejte jeho polévkovou lekci také pohledem v naší galerii.

Šéf vás během několika tématických částí seriálu naučí pracovat s vejci, připravit lahodné polévky, mistrovské omáčky nebo lahůdky z kusu masa. Na řadu přijdou i lehká zdravá jídla a grilovačka.

Inspirujte se v kuchyni od Zdeňka Pohlreicha, a pozdvihněte tak své kuchařské schopnosti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.