Dá se vymanit ze Spárů minulosti? To uvidíte na LOVE!

V neděli vás čeká sledování těžkého osudu ženy, která před 17 lety utekla před svým exmanželem. Neutekla však bez peněz. A možná to se jí a její dceři stane osudným.

Nedělní večer na Prima LOVE bude ve znamení nebezpečí. Už ve 20.15 můžete sledovat další thriller na téma odplaty. Americký film Ve spárech minulosti vás naučí, že osud na nic nezapomíná...

Miranda a manžel jako z noční můry

Miranda se už 17 let schovává před svojí minulostí, a tak chrání i svou dceru Abby. Minulost si ale Mirandu našla. Reprezentuje ji Rick, ve skutečnosti Mirandin manžel a drogový dealer. Miranda od něj před 17 lety utekla a s sebou vzala i sto tisíc dolarů.

Když Rick Mirandu našel, oznámil jí, že ji chce zpátky. Miranda k Rickovi nechce, takže on po ní chce těch sto tisíc. Miranda peníze sežene, ale Rick chce i úroky. Rick může Mirandě dluh odpustit, pokud se k němu s Abby nastěhují, což Miranda odmítá. Abby o ničem neví, ale když Rick zmlátí otce Mirandy, Miranda jí všechno poví. Abby se po útoku na Patricka poprvé setká se svým dědou. Miranda po útoku na otce začala hrát poslušnou ženu, která se chce vrátit k Rickovi. Rick na to Mirandě skočil a pozval ji k sobě na večeři.

Jak se bránit psychopatovi?

Miranda omámila Ricka prášky a pak si zkopírovala data z jeho počítače. Pak Ricka touto kopií vydírala, ale on se nenechal a v záchvatu vzteku zabil Mirandina otce a kamarádku Abby, u které se Abby schovávala. Miranda má hodinu na to, aby Rickovi předala kopii, jinak Abby zabije. Miranda se se vším svěřila svému příteli Jasonovi, který je náhodou i policejní detektiv. Jason tedy za Mirandou na schůzku přijede, což jí usnadní vraždu Ricka. Miranda zabila Ricka dřív, než on stihl zabít Abby. Obě jsou v pořádku. Jason chce strávit zbytek života s Mirandou, i když mu lhala o své minulosti. Nyní už bude všechno dobré.

Podívejte se na thriller Ve spárech minulosti už dnes večer ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.