Velká věštba na červen pro Štíry: Po prvotním zklamání přijde šťastnější období

Co čeká Štíry v krásném šestém měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na červen, kterou pro Štíry z tarotových a mariášových karet a také z run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Na červen vám z tarotových karet vychází Rytíř pentaklů, který předpovídá, že se budete učit nové věci, starat se o přísun nových informací, vzdělávat se, a také možná budete potřebovat vycházet lépe s lidmi kolem sebe, takže budete rovnat vztahy, které jsou založené na vzájemném respektu a pochopení.

Co říkají mariášové karty?

Začátkem června vás něco doběhne. Možná byste chtěli jet na nějakou cestu a budete to muset odložit z důvodů, které jsou dané. Nicméně vy to dokážete ustát a pochopit.

Druhá dekáda už bude veselejší. Vybojujete si u nějakého člověka lepší ohodnocení nebo přijde nějaká zajímavá myšlenka, která bude pro vás mít v budoucnu cenu zlata.

Ve třetí dekádě budete řešit úřední záležitosti. Možná přijde rada od někoho staršího a moudrého, kterou byste rozhodně neměli podceňovat, protože vám dokáže otevřít oči ve chvíli, kdy vám někdo bude chtít provést něco nekalého.

Celý měsíc bude speciálně přát vztahům, které jsou utajované.

Jaké jsou děti narozené ve znamení Štíra?

Malý Štír je velmi chytrý, potřebuje se stále učit, spoustu věcí dokáže pochopit a někdy zkouší i to, co by zkoušet neměl. Co rozhodně nesnáší, je křivda. Když malému Štírovi někdo nějak ukřivdí, pamatuje si to často až do dospělosti.

Vaše runa na červen: Naudiz

Runa  Naudiz v překladu znamená nouze. Ve skutečnosti vám tato runa může hodně pomoci, protože jste dotlačeni k tomu, abyste se dostali ze situace, kterou už dál nehodláte snášet. Přinutí vás, abyste si pomohli sami.

ZDROJ: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.